">Pot Pot Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 paź 2009, 19:07
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy
Jak ja dawno tu nic nie pisałem. Ile to będzie? Z 2 lata chyba.

Mam pomysły na nowe epickie poziomy i powinny wam się spodobać. Zacznijmy więc...


Historia: CAŁOŚĆ MA MIEJSCE PRZED WYDARZENIAMI Z PAINKILLERA 1 I CAŁEJ SERII!!!
Wcielamy się w Ikarego Makuto, człowieka który niegdyś był szefem mafii, jednak w wyniku (nie)szczęśliwego wypadku, trafiamy do czyśćca. Naszym celem jest zabić tego który spowodował ten wypadek, gdyż niejaki Darzon, będący królem Antarów (inteligentne zombie zrobione z metalu i żywej tkanki), powiedział nam o tym, iż pewien osobnik o imieniu ''Brutus krwisty człon'', spowodował ten właśnie wypadek. Brutus to oczywiście ten sam co zdradził Cezara, tylko że tuż po jego śmierci, nad ciałem Brutka przejął kontrolę demon ''krwisty człon''. I tak oto zaczyna się ciężka przeprawa dla naszego ''bohatera''. Pierw trzeba udać się do ''Doliny Początku''w której znajdziemy klucz do bramy ''Kawaloru''. Dolina początku to miejsce narodzenia się Sammaela, a Kawalor to dawno zapomniany przez Boga i Bazalona obszar czyśca i to tam odnajdziemy i naszego wroga i nasze przeznaczenie.  W trakcie podróży do wspomnianej wcześniej doliny napotyka na swojej drodze Ewę która swoją mocą kusi naszego bohatera i ostatecznie robią to '' :sex: ''. Bohater budzi się koło niej i dowiaduję się, iż Lucyfer zmierza do Bazalona przejąć tron piekła i opowiada mu też, iż chciałaby mieć kontrolę nad Piekłem, ale potrzebuje do tego pomocy. Główny heros omamiony mocnym seksem, postanawia pomóc. Ewa daje mu mapę na której widnieje droga do doliny początku i odchodzi. Nim jednak kobieta znika w śród mgły, Makuto pyta ją czy w tym świecie obowiązuję życie i śmierć, a ta odpowiada mu, iż jest(w sensie ona, Ewa) jedynym człowiekiem który nie umarł, a jedynie zjadł boskie jabłko (znacie historie o Adamie i Ewie?),dlatego mogła trafić do czyśca nie umierając. Bohaterowie rozchodzą się...W tym samym czasie król Antarów zostaje zabity przez Brutusa.


Rozdział 1
Dolina Początku - Zaczynamy na wielkim zamglonym polu. Kilka kroków i już jesteśmy przy jakichś ruinach gdzie wyskakują na nas demony (takie jak te w piekle na outrze z PK1 i w intrze BooH). Po zabiciu ich, podążamy dalszą ścieżką na której ciągle widzimy demony z którymi musimy walczyć. Z czasem dochodzimy do doliny w której walczymy z dwoma wielkimi strażnikami (są aż dwa paski życia). Po trudnej walce, dochodzimy do świątyni z kluczem. Teraz biegniemy jak najszybciej do portalu który otworzył się gdzieś na końcu doliny gdyż zapadają się wielkie filary które uderzając o ziemie spowodują wstrząs który dotkliwie nas zrani.

-Pojawia się cutscenka w której przeteleportowany bohater wchodzi do krypty, gdzie wsadza klucz do szparki w ścianie. Po chwili wychodzi na zewnątrz i widzi jak wielkie wrota otwierają się. Następnie idzie dalej.
-Druga cutscenka pokazuje walkę Lucyfera z Bazalonem. Lucek pokonuje go i staje się nowym władcą Piekła.
-Trzecia cutscenka pokazuje jak Lucjan wzywa prawą rękę władcy piekła ''Alastora'' i każe mu dokonać generalizacji i samemu staje się pierwszym generałem Lucusia.

Rozdział 2
Kawalor - Poziom pół interekatywny, pół film.
Bohater trafia do kawaloru gdzie toczy walkę z bossem, Brutusem. Walka niestety zostaje nierozstrzygnięta, a Brutus ucieka z Kawaloru. Wszystko widzimy na cutscenkach. Nasz wszechmocny gościu wyrusza do Sammaela prosić go o radę w sprawie Brutusa. Po długich poszukiwaniach, odnajduje Sama i toczy z nim rozmowę. Ten daje mu mapę z 10 miejscami w których musi zniszczyć wszystkie sługi Brutka nim stoczy z nim walkę gdyż Brutus to taki tchórz, iż wezwie wszystkie sługi do walki, a z całą jego armią w jednym momencie nie damy rady.
Brutus uciek do Indrasil, czyli miejsca w czyścu, gdzie nie był jeszcze żaden anioł.


-Bohater używa pierwszego przycisku na mapie, by po ukończeniu swojego zadania, aktywował się przycisk do drugiej mapy i tak w kółko. W tym samym czasie, Alastor wzywa z wielkiej groty Nekrogiganta, tworząc z niego generała

Rozdział 3
Chaos - Wielkie pola, góry, rzeki, lasy, bazy wojskowe, twierdze i wszystko inne CO DO TEJ PORY widzieliście. To tutaj spotkamy WSZYSTKICH wrogów jakich do tej pory widzieliście. Nie ma co dalej opisywać, po prostu chaos i LPM cały czas naciśnięty. Na traumie, koszmar każdego gracza.
Lodowa puszcza - Wielki zamrożony las, pełen lodowych przeciwników. W pewnym momencie włazimy do krypty w której walczymy z małymi cerbero-podobnymi istotami. Bossem jest tutaj demon o nazwie ''Baracuda''.
Karkand - Lokacja podobna do map z DLC do BF3. Takie połączenie. Walczymy tutaj z żołnieżami WSZYSTKICH narodowości.
Metro - Krótki poziom. Musimy przejść z jednego końca na drugi, a potem wyjść do kanałów, wyjść z nich na wielką polanę z zniszczonymi budynkami i samochodami oraz pozbyć się tutejszych wrogów.
Wirtualność - Poziom umieszczony w wirtualnym świecie(?), czymś na wzór wirtualnego świata(?). Trudno mi go opisać.

-Pojawia się cutscenka w której Alastor tworzy potwora z bagien. Ten staje się generałem.

Rozdział 4
Wielka Wojna! - Zderzenie się sił z 1 wojny światowej z drugą. Zaczynamy na ostrzeliwanym przez niemieckie działa samolocie (tutaj byłby sekret, trzeba szybko biec do kabiny pilota i zebrać amunicje), po czym spadamy na ziemie gdzie przez cały czas walczymy z wszystkim innym i patrzymy jak żołnierze 1 wojny leją się z tymi z 2 wojny. Narodowiści też czasem się ścierają. Długi level, a jego bossem byłby dwugłowy stwór z głowami Stalina i Hitlera.
Bitwa morska - Zaczynamy na okręcie wojennym gdzie naszym celem jest głównie strzelanie z dział i nawalanie do wyskakujących zewsząd wrogów. Głównie chińczycy i Rosjanie, ale jest też Japonia, Ameryka, Korea pł. i poł. oraz Polska i Irlandia z Brazylią na czele.
Oblężenie - Średniowieczny zamek który bronimy przed atakami sił różnorodnych wrogów.
Katowice - Walczymy w na pół zrujnowanych katowicach. Różnorodność stworów niesamowita!
Machine exe dues - Dłuuugi etap w którym walczymy z maszynami oraz trafiamy do podziemi gdzie nawalamy się z hybrydami maszyn i WSZYSTKICH dotychczasowych stworów.

-Cutscenka przedstawia rytuał wezwania Thora z Asgardu, gdzie Alastor przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Staje się 4 i ostatnim generałem armi Lucka. W tym samym czasie Ikary zmierza w stronę góry gdzie czeka na niego Brutus. Nagle teleportujemy się.

Rozdział 5 ''Między piekłem, a nie niebem.
Upadek - Pojawiamy się przed Reichstagiem, a naszym zadaniem jest przedrzeć się do jego środka i odkryć, co jest powodem naszego teleportu. Jak się okaże...to Ewa która daje nam mapę, którędy najszybciej do Brutusa.
Dolina smutku - Walczymy tu z szkieletami i religijnymi istotami
Dolina grozy - Pełno tu trupiastych zombie i trupastych żołnierzy
Dolina afery - Pełno tu bandytów, sprejowców i policjantów
Dolina natury - pełno tu istot takich jak chodzące drzewa, świnio-człeki i ognistych zmor. Zmienne warunki pogodowe
Dolina końca - Podzielona na 3 etapy:

1 - Walka z ogromną ilością wojsk Brutusa / 2 - Długie unikanie pułapek w podziemiach / 3 - walka z 10 bossami i każdy z nich ma swój pasek życia. Kolosalnie trudne!

W górę! - Wspinamy się po górze, po drodze mordując sługusów Brutusa.

- Cutscenka przedstawia jak Brutus desperacko tworzy fałszywą Lance Longinusa gdyż tej prawdziwej co w galaktyce ziemskiej się znajduje na księżyciu ziemi właśnie, nie jest w stanie wezwać. Za pomocą włóczni przeznaczenia, chce zabić Ikarego. Nie udaje mu się to, a sam zostaje pokonany. Po podniesieniu Lancy przez Ikarego, ten zmienia się w demona (ponieważ to była fałszywa lanca stworzona przez demona) i zaczyna siać postrach wśród demonów w czyścu.

Demon - Jako demon rozwalamy setki tysięcy stworów atakujących nas z każdej strony.

-Cutscenka przedstawia jak Ikary jako demon spotyka diablice z którą poczyna dziecko, będące w przyszłości partnerką (tak urodziła córkę, czego nie chciał Ikary) anioła który zapładniając demonice powoduje, iż ta rodzi Beliala. Mija kilkaset lat, a na ziemi 5 lat. Belial zostaje zesłany do tajemniczego obszaru czyśca gdzie będzie czekał wiele, wiele lat. Ikary, jego żona i rodzice Beliala zostają zabici przez Boga i Lucyfera, a Sammael który potajemnie zdradził niebo usuwa się cień po uszkodzeniu skrzydeł Beliala i jego włosów. Mija na ziemi 10 lat. Daniel Garner ma wypadek i trafia do czyśca i dalej.....to już całkiem inna historia.

Podoba się?

_________________
Painkiller Najlepsza Polska Strzelanka.


Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 22:56 przez PainkillerAnime, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Pomysł na poziom
Post: 03 mar 2013, 19:09 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:55
Posty: 73
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Wystarczy wyjść z domu i już dobry pomysł na poziom do painkillera :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Pomysł na poziom
Post: 21 kwie 2013, 19:59 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1031
Lokalizacja: Suchedniów
Ja tak się zastanawiam czemu by nie zrobić lekko kontrowersyjnej mapy na 70 lecie powstania w getcie Warszawskim. Mapa, Getto. Dać trochę szwabów, kilku zombiali, z gwiazdą Dawida na ramieniu. Pewnie społeczność żydowska by się oburzyła, ale szczerze mówiąc mam ich gdzieś, bo oburzają się ostatnio o wszystko. Jeszcze trochę a będą chcieli usunięcia krzyży bo im przypomina o żelaznym krzyżu czy też niedorobionej swastyce. :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Pomysł na poziom
Post: 25 paź 2013, 17:30 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 12 lis 2010, 8:02
Posty: 9
Nie lepiej by było zrobić Obóz Koncentracyjny czy tam Zagłady?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Pomysł na poziom
Post: 28 paź 2013, 21:16 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1031
Lokalizacja: Suchedniów
raziu564 pisze:
Nie lepiej by było zrobić Obóz Koncentracyjny czy tam Zagłady?


Sam o tym myślałem, może Farma zrobi bo ich DLCki poruszają dość grząski temat więc czemu by się nie mogli posunąć do tego. Był DLC gdzie zabijamy papieża itp więc why not?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane