Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:34

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem
Post: 18 paź 2007, 19:35 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 18 paź 2007, 19:31
Posty: 1
Witam mam problem z grą painkiller mój komp..
-althon 1,7 ghz
-768 pamiec ram(DDR1 400mHz)
-radeon 9550(128mb)
directX 9.0c(april version)
Ogólnie gra sie czasem zacina(nawet jak idzie na mnie z 4 potworów<>ustawienia grafy itp all bajery off, rozdzielczosc 800x600 bo na mniejszych to kiczowato wyglada to niegralem

jakies sugestie? plx help me


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem
Post: 18 paź 2007, 21:12 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Ja gram w PK w rozdzielczości 640x480 na monitorze, który obsługuje prawie 3 razy większą i napiszę Ci, że na prawdę szybko się przyzwyczaiłem do takich ustawień, fakt że robiłem to głównie dla trybu multiplayer, w którym nie mam żadnych zacięć, więc może warto by uczynić ten krok, może wyłącz widzenie broni ;)
Moje ustawienia - właściwie wszystko wyłączone (ogólne ustawione na niskie):

Obrazek

Może pokombinuj z jakimiś sterownikami do karty graficznej, spróbuj najnowszych, jeśli nie pomoże to starszych...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem
Post: 18 paź 2007, 22:03 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Stery od karty nic nie pomogą, one są wtedy gdy np coś z grafa ci sie sypie że tekstury nie wyswietlają sie wiesz o co biega... z szybkością działania widzę tu jedna rzecz... procesor... ja mam tyle samo ramu co autor tematu ale mam za to 2.5ghz i gforce 7600 gs. Mam 2 wersje PK... podstawowa z dodatkiem na której mam Pk++ i minimalne ustawienia graficzne ponieważ na tej wersji gram na multi oraz mam PK Black Edytion ustawione wszystko na fulla... prawie zero zwolnień, płynna animacja grafika lux... sprawdź sobie procek, kup lepszy albo stery do niego doładuj by szybciej jechało.. albo jeszcze lepiej... ramki dokup sobie bo nawet ja stwierdzę ze 700 coś tam jest to przymało.. sam muszę sobie dokupić bo to jest jedyna rzecz która spowalnia mi często gry. Dobra karta grafy na prędkość gry ma dwojakie znaczenie...bo im więcej ramówki sama karta grafy ma to szybciej działa ale tu trzeba liczyć się z kosztami dużymi więc łatwiej ramówkę dokupić (kość ram pamięci) albo procka podkręcić.

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem
Post: 19 paź 2007, 5:04 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2007, 18:21
Posty: 205
Paindemonium pisze:
...albo procka podkręcić.

To rozwiązanie polecam tylko, przy bardzo dobrym chłodzeniu. Najlepiej pasywne + bardzo dobry wiatraczek i wtedy możesz podkręcać. Aby podkręcić procek należy, przy starcie systemu nacisnąć DEL i w BIOSie przestawić ilość MHz na więcej. Jest to dodatkowa praca dla procka i dlatego potrzebuje mocnego chłodzenia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem
Post: 19 paź 2007, 12:29 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Hehe ja pamiętam jak kumpel podpierdzielił z biedronki wiatrak z wentylatorów i podpiął obok kompa :D. A tak powracając do tematu. Wymiana sprzętu  czyli procek albo dodanie ramówki. JA są muszę dodać ramówki bo mnie overdose zwalnia przy większej ilości stworków.

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane