Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:28

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Graj w Painkillera HD, wygraj laptopa!
Post: 03 lut 2013, 15:57 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Darmowy weekend Painkiller: Hell & Damnation trwa w najlepsze. Na głównej stronie gry i portalach społecznościowych ogłoszono z tego powodu konkurs. Na potrzeby tego konkursu statystyki globalne w grze zostały zresetowane. Co można wygrać? Wśród nagród znajduje się laptop czy też karta graficzna a nawet dostęp do przyszłych DLCków do gry.

Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie? Wystarczy grać przez okres darmowego weekendu na Steamie w trybie <b>Deathmatch</b> i mieć nadzieję, że uda się wam przebić do top 3 w rankingu, gdyż to właśnie te pierwsze trzy osoby po zakończeniu darmowego weekendu, zostaną nagrodzone. Dokładne informacje odnośnie tego konkursu oraz opisy wraz ze zdjęciami nagród, możecie znaleźć tutaj.


Tym, którzy postanowią podjąć się wyzwania życzymy powodzenia.

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Graj w Painkillera HD, wygraj laptopa!
Post: 03 lut 2013, 21:32 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Z dominatorami nie ma szans. To musiało być ukartowane ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Graj w Painkillera HD, wygraj laptopa!
Post: 04 lut 2013, 11:34 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Ye-back pisze:
Z dominatorami nie ma szans. To musiało być ukartowane ;P


Ci co pod emocjami pierwszy raz wejdą do gry i będą chcieli spróbować... na pewno wypali. Niestety my wyjadacze dobrze wiemy że większego sensu to nie ma. Skip i Andy już zaklepali sobie te miejscówki dawno temu. Wykorzystali to co ja od początku zauważyłem w statystykach. Statystyki ustawiają nas na wyższe pozycje pod względem zabitych przeciwników. Inaczej, ktoś zatłucze 1500 graczy łącznie, ale to dla tego że grał kilka miechów i jest wyżej od kogoś kto jest prosem i w kilku walkach do zera utłukł 300 fragów. No i wyżej jest ten, co dłużej gra. Bezsensowne statystyki. No cóż. NG oddaje laptopa za darmo Sysowi i Skipowii, którzy przez sobotę napierdzielili gnojąc noobków albo walcząc między sobą ze 3000 fragów i nie ma bata by ich dogonić.

Na przyszłość NG musi przemyśleć takie konkursy to raz, a dwa by reklamowali je lepiej bo nie każdy używa Fuckbooka a na stronie głównej gry, okienko na newsy to chyba kpina. Ja dopiero od Eleny się dowiedziałem o tym konkursie, zwłaszcza że nagrody co nie miara fajne. Szkoda tylko że jak zwykle nagrodę zgarnie Skip i Sys i jakiś tam nołlajf. Ewidentnie widać że wiedzieli jak pominąć system... wszyscy trzej mają powyżej tysiąca fragów gdy za nimi ciągnie się peleton dopiero od 300 fragów.

Nie wiem czy ktoś zna czy nie ale np w Dawn of War były staty podobne ale do wrzucania na ranking były tak zwane skill pointy. Traciłeś i zyskiwałeś za wygrane a ich ilość zależała ile miał tych punktów przeciwnik więcej lub mniej od ciebie. Świetnie się to sprawdzało. W PK nie są potrzebne staty ale jak już są to niech one będą dopracowane bo tak to tylko te największe wyjadacze będą wyjadać orzeszki z czekolady :).


Edit. Potwierdziło się to co przypuszczałem. Zagrałem z ciekawości kilka meczy gdzie też utłukłem z kilka stówek fragów a po dziś dzień moje statystyki są ciągle wyzerowane. Nie ma co, jeżeli taki zbugowany system statów podlega pod konkurs to ja dziękuję.

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Graj w Painkillera HD, wygraj laptopa!
Post: 05 lut 2013, 13:20 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2012, 20:05
Posty: 28
Lokalizacja: Kraków
Paindemonium pisze:
Edit. Potwierdziło się to co przypuszczałem. Zagrałem z ciekawości kilka meczy gdzie też utłukłem z kilka stówek fragów a po dziś dzień moje statystyki są ciągle wyzerowane. Nie ma co, jeżeli taki zbugowany system statów podlega pod konkurs to ja dziękuję.


A już miałem chrapkę wziąć w tym udział ale jak zwykle panowie z NG musieli coś spieprzyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane