Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:40

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 09 kwie 2011, 11:46 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 09 kwie 2011, 11:22
Posty: 3
Witam! Mam problem z odblokowaniem karty na poziomie las. Próbowałem już różnych sposobów: sprzedałem wszystkie karty przed rozpoczęciem poziomu, próbowałem też nie barć tej czaszki w przejściu na finałową arenę. Zawsze jednak po przejściu poziomu status karty jest zablokowany. Dodatkowo zainteresował mnie problem z liczbą zabitych potworów, a mianowicie gdy pojawi się portal mam ich zabitych 106, a ze statystyk wynika że powinno być ich 107. I tak za każdym razem :(
Proszę o pomoc w tej sprawie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 09 kwie 2011, 13:32 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2007, 18:21
Posty: 205
Hmmm, dziwne, ja jak sprzedałem wszystkie karty przed tą mapą (złote i srebrne) i przeszedłem lvl, to mi kartę normalnie odblokowało...

Co do ilości stworów, to i ja tam zawsze mam, więc pewnie to błąd w grze ;]

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 09 kwie 2011, 13:44 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
Możliwe że jest błąd w grze , który było ciężko wymanewrować ale tobie jakoś to się udało. Ja również nie mam pojęcia co do tej sprawy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 09 kwie 2011, 14:46 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
błąd może polegać na tym:
w edytorze gdy wczyta się jakąś tam mapę to po prawej stronie ekranu wyświetlają się jej właściwości,między innymi warunek zdobycia karty i to jaką tą kartę się otrzyma gdy ten warunek się spełni. Możliwe,że tam tkwi problem, troszkę by to zajęło ale warto sprawdzić. :-/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 09 kwie 2011, 20:45 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
moim zdaniem prawdopodobniej kolega "wykiwał" skrypta , albo poprostu z jakiś technicznych powodów , nie odpalił potwora. Prawdopodobnie jest tam jakaś usterka w kodzie. Czy problem jest nadal gdy przechodzisz jeszcze raz poziom ? spróbuj może w inny sposób. Jeśli nadal jest problem a chcesz zdobyć kartę to... po prostu przejdź jeszcze raz poziom.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 10 kwie 2011, 11:25 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
do skutku :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 11 kwie 2011, 14:34 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 09 kwie 2011, 11:22
Posty: 3
Przechodze ten poziom już 8. raz i dalej to samo. O co chodzi z tym dokładnie chodzi z tym edytorem? (wątek który poruszył KLLUCYFER)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 11 kwie 2011, 16:02 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
napisz jeszcze , jaką masz wersję Painkillera

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 12 kwie 2011, 13:58 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 09 kwie 2011, 11:22
Posty: 3
Moja wersja pk to 1.64.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 12 kwie 2011, 14:19 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
nie mam pojęcia w czym problem , jeśli tak bardzo chcesz mieć tą kartę , to mogę ci zrobić moda jakbyś chciał , np. by zdobyć kartę wystaczy ukończyć poziom.
Ale to już zależy od ciebie.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 14:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 13 kwie 2011, 19:07 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
A na Babelu wybijasz wszystko?
Tu allaboutpainkiller jest napisane, że dupa blada na tych dwóch poziomach...

Dobry link: http://personal.inet.fi/cool/allaboutpainkiller/misc/bugsdefault.html

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 19:09 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 04 maja 2011, 4:32 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 maja 2011, 4:24
Posty: 34
Problem jest mi dobrze znany, mianowicie chodzi o to, iż gdy grałeś w Battle Out Of Hell, to używałeś podczas przechodzenia misji kart tarota, które dostępne są do odblokowania tylko w Battle Out Of Hell. Więc gdy ukończyłeś grę i zacząłeś ją na poziomie trauma, karty dalej działały, lecz tylko srebrne, ponieważ działają przez cały poziom. Gdy weszłeś zobaczyć karty, z pewnością miejsca, w których ustawiłeś te karty z BOOH, były puste, ale nadal karty działały, więc w tym cała rzecz. Sam się z tym uporałem, także znam rozwiązanie- musisz zacząć grę od nowa. Przykro mi, ale to jest jedyne rozwiązanie, jakie mogę ci zaproponować. Pozdrawiam. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 04 maja 2011, 7:35 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
A ja mam łatwy kąsek dla ciebie :P Zaczynasz paina Battle out of hell nie przechodzisz żadnej misji tylko od razu wracasz do menu głównego i zaczynasz grę w zwykłego paina potwierdzasz czy chcesz zacząć grę od nowa (bierzesz TAK) i koniecznie wybierz ten sam poziom trudności
jaki wybrałeś zaczynając Battle out of hell. I tym właśnie sposobem masz wszystkie karty tarota nie przechodząc żadnej misji :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 04 maja 2011, 11:58 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 kwie 2010, 21:56
Posty: 5
Lokalizacja: Whitestok
RocK GoleM pisze:
Problem jest mi dobrze znany, mianowicie chodzi o to, iż gdy grałeś w Battle Out Of Hell, to używałeś podczas przechodzenia misji kart tarota, które dostępne są do odblokowania tylko w Battle Out Of Hell. Więc gdy ukończyłeś grę i zacząłeś ją na poziomie trauma, karty dalej działały, lecz tylko srebrne, ponieważ działają przez cały poziom. Gdy weszłeś zobaczyć karty, z pewnością miejsca, w których ustawiłeś te karty z BOOH, były puste, ale nadal karty działały, więc w tym cała rzecz. Sam się z tym uporałem, także znam rozwiązanie- musisz zacząć grę od nowa. Przykro mi, ale to jest jedyne rozwiązanie, jakie mogę ci zaproponować. Pozdrawiam. :)


Dobrze znam tego buga, wiec zanim zaczalem grac w podstawke na traumie powyjmowalem karty z BOOH i powsadzalem te z podstawki. Efektow kart z BOOH nie mam, a na poziomie las nadal nie dam rady odblokowac karty.
Moze napisze to w ten sposob. Gdy mam zalozone srebrne karty pisze "ZABLOKOWANE!", gdy je zdejme pisze normalnie "zablokowane", czyli warunek spelniam. Mimo wszystko karta mi sie nie odblokowuje.

W ktorym miejscu w PainEdit mozna zmienic warunek zdobycia karty? Siedze w PE od wczoraj i nie dam rady tego znalezc... Ach ta slepota, za duzo komputera ;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Las- problem ze zdobyciem karty
Post: 04 maja 2011, 18:57 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Aaron pisze:
W ktorym miejscu w PainEdit mozna zmienic warunek zdobycia karty? Siedze w PE od wczoraj i nie dam rady tego znalezc... Ach ta slepota, za duzo komputera ;p
Prościej będzie w Nazwa_levelu.lua z Levels.pak.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane