Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:13

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z kartą
Post: 13 paź 2010, 12:01 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 13 paź 2010, 11:58
Posty: 3
Mam problem w misji baza wojskowa. Mianowicie jak zdobyć kartę? Przeszedłem misje pewnie z 5 razy i nie moge wszystkich potworów zabić. Pomóżcie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z kartą
Post: 13 paź 2010, 12:36 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Oj to było e sto lat temu jak zdobywałem kartę. Przejdź uważnie ten silos gdzie wchodzisz po tych drabinach, tak jakoś kojarzy mi się, że coś tam może znajdować się. No a przede wszystkim to znajdź wszystkie sekrety, może ten na tyłach hangarów. W ogóle ile tych stworów masz do zabicia? :>

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 12:40 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z kartą
Post: 13 paź 2010, 18:26 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
Jak wychodzisz z silosu rakietowego na ten duży plac to troszkę dalej masz po lewej stronie trzy baraki które od strony placu są zamknięte więc trzeba zachodzić od tyłu.Z tym że dopiero po pojawieniu się checkpointu te tylne drzwi otworzą się.
Drugie miejsce to jak już jesteś na tym lotnisku to po wybiciu potworów masz checkpoint ale nie idż do niego ale w stronę gdzie leżą trzy skrzynie z amunicją do wyrzutni rakiet tam obok jest wejście pod wieżyczką no i dobra władowywujesz się tam i czyścisz wszystko, wychodzisz no i w stronę punktu kontrolnego.Aha i jeszcze musisz wejść do tego samolotu w miejscu gdzie są baraki {w tym samolocie podstawiasz skrzynkę żeby wejść po drabinie na kadłub samolotu]. :-/ :-/


Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 18:28 przez , łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z kartą
Post: 15 paź 2010, 12:39 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 13 paź 2010, 11:58
Posty: 3
dobra, dzięki, jak bede w chacie to sprawdze. Jeszcze mam jeden problem, w misji babilon, tam gdzie trzeba znaleść całą ammo brakuje mi 1 sztuki. Jest może takie miejsce, gdzie trudno tą ammo znaleść czy wszystkie są "oczywiste"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z kartą
Post: 15 paź 2010, 13:28 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
Odpowiem ci tak, też miałem ten sam problem kiedyś.......to jedno {głupie] ammo jest ukryte na ostatnim piętrze wieży, na zewnątrz musisz obejść wokół wieży i znalezć taką drabinkę z cegieł chodz z latarką bo możesz ją ominąć.
A i tak dla ułatwienia jeśli masz edytor a na pewno masz to wczytaj tą misję i polataj po mapie szybciej wszystko znajdziesz.
Równie dobrze jeśli masz jakieś pytania dotyczące przechodzenia misji w painie to przeczytaj poradnik przygotowany przez twórców gry no bo w końcu nie pisali go dla siebie. :-/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z kartą
Post: 15 paź 2010, 14:28 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 13 paź 2010, 11:58
Posty: 3
wielkie dzięki, w końcu moge się zająć poziomem trauma  :crafty:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: problem z czołgiem i odpowiedź.
Post: 18 kwie 2011, 18:51 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 12 kwie 2011, 19:42
Posty: 7
Ja ostatnio grałem na bazie wojskowej to zabiłem wszystkie potwory ich jest 300 coś ale ile to nie wiem dokładnie ile.Ja mam problem z czołgiem który na powierzchni stoi,stwory mnie ranią i zostaje mi mało hp. i kiedy wychodzę to czołg we mnie strzela i mam ,,GAME OVER'.Co ja mam zrobić??? Proszę pomocy! :wall: :wall: :dontknow: 


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane