Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:34

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gothic
Post: 03 kwie 2010, 9:11 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Poruszam tutaj temat dotyczący głównie pierwszej i drugiej części (wraz z dodatkami). Trzeciej części nie zamierzam ruszać, widziałem ją wielokrotnie u kumpla i według mnie to już nie stary dobry Gothic. Wypowiadajcie się, co o nim sądzicie. Mi najbardziej podobał się klimat. W moim przekonaniu jedynka jest i tak o niebo lepsza od dwójki. Od razu informuję że możecie tu pisać też o trzeciej części a także o Arcania: the Gothic Tale.

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 05 kwie 2010, 18:48 
Offline
Pot
Pot

Rejestracja: 05 kwie 2010, 15:16
Posty: 103
no nareście jakiś temat o Gothicu
Gothic jest to moja ulubiona gra każdą część przeszedłem minimum 6 razy jak również przeszłem kilkanaściorga modów
najlepsze mody według mnie to są
do Gothic1
Mroczne Tajemnice
Diccurick
i Czas Zapłaty ten mod jeszcze nie powstał ale po demku widać że mod bedzie wielki

do Gothic2
Jaktyl
Bitwa
Zdarzenie na morzu
Valeya
Winter mod

od 2 lat zajmuje się machinimą w tej grze czyli kręceniem pr0 filmów teraz chciałbym zacząć krecić w Painkillerze ale nie za bardzo wiem jak to się robi jak ktoś wie to proszę mi odpowiedzieć załozyłem specjalny temat

Co mogę powiedzieć o całym gothicu
to powiem tak
Gothic to klasyk jest to wielka gra nie patrząc na różno rakie niedoróbki koślawość animacji bohatera w każdej części błędy poprawione patchami. Gothic ma bardzo ciekawą fabułe. Fabuła opowiedziana w jedynce ma zasadniczy ciąg zdarzeń chociaż samego końca nikt by się niespodziewał. Gothic 1 ma bardzo wielki klimat czego brakuje w gothicu 2
Gothic to jest wogóle inna gra niż inne gry rpg nie ma tu żadnych elfów ani innych bajkowych stworów z tej bandy zostali tylko orkowie którzy bardzo pasują do fabuły gry

Gothic 2 jest to druga część kultowej sagi znowu były potrzebne łatki fabuła tutaj też jest na wysokim poziomie grafika jest już nieco lepsza nie jest już to kwadratowa grafika no niestety dwójka już tak nie czaruje klimatem co jedynka ale za to dreszczem emocji wędrowki po lasach khorinis osmuknietnych deszczem wciąż zostają w pamięci poprostu się tego nie zapomina
Nowością w gothicu jest to że bardziej świat jest żywy poprostu zyje swoim rytmem np postacie z gry patrzą na ciebie z różnorakim nastawieniem za leży to od tego jak się zachowujesz czy jesteś zły czy dobry. jak również w gothicu są zakazy jednym takim zakazem jest zakaz zabijanie owieczek bo są oni głównym pożywiem w Khorinis każda osoba która pozbawia ich życia jest przez mieszkańców traktowana jak najgorszy zbój
Świat gothica 2  jest bardziej niebezpieczny
W gothicu 2 bardziej nauczanie jest rozwinięte niż w 1 np przy nauce broni jednorecznych czy kuszy w jedynce były tylko 2 poziomy a tu jest rozdawane na procenty

Gothic 2 NK
jest to dodatek do g2 wprowadza wiele zmian jakc hoćby nowy obszar nowe frakcje i nowe potwory np Bagiennego trutnia który po pokonaniu zamienia się kule pyłu dodatkowe nowe Qesty nowa fabuła nowy wspólny wróg dodatkowo nowe bronie czary
dodatkowe są tabliczki napisane w nieznanym języku beziimienny może się nauczyć czytać oczywiście wykonując odpowiednie qesty
również twórcy zmienili nieco rozdzielanie punktów nauki podnieśli poprzeczke ponieważ wiele ludzi uważało ze gothic nie stawiał dla nich żadnego wyzwania

..........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 06 kwie 2010, 8:51 
Offline
Ksi
Ksi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 9:45
Posty: 278
Lokalizacja: Łanięta
TY BANDYTO

Wczoraj zacząłem przechodzić Magiem Noc Kruka i już jestem w Jarkendarze i idę do Kolonii Karnej. Postanowiłem założyć temat o Gothicu, ale mnie wyprzedziłeś, ARGHHHH !!!

Masz rację, Gothic to zarypiste gry :)


PS: Spójrz na mój podpis XFire xD

_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2010, 8:53 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 06 kwie 2010, 12:13 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Widzę że też szalejesz na punkcie Gothica, więc możesz się uważać za współzałożyciela tego tematu. Ja akurat pocinam w jedynkę, dołączyłem się do nowego obozu. Szkoda że nie ma w Gothicu multiplayera.

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 06 kwie 2010, 19:12 
Offline
Pot
Pot

Rejestracja: 05 kwie 2010, 15:16
Posty: 103
etam ale za to jest masa modów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 06 kwie 2010, 21:25 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
a probowaliscie kiedys w gornej czesci khorinis bawic sie w zlodziejaszka? nie ma to jak przemykac za strazkami lub krasc swieczniki za plecami sprzatajacej kobiety.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 07 kwie 2010, 6:21 
Offline
Pot
Pot

Rejestracja: 05 kwie 2010, 15:16
Posty: 103
no pewnie nawet masz takiego Qesta z kradzieżom krwawych pucharów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 07 kwie 2010, 12:19 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Masz rację, sporo się namęczyłem zanim znalazłem puchar w domu Valentino Przystojniaka, ten co trzeba "wgnieść" tarczę. A trzeba też sprać właściciela żeby mu zakosić klucz.

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 07 kwie 2010, 12:28 
Offline
Ksi
Ksi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 9:45
Posty: 278
Lokalizacja: Łanięta
Mój rekord w okradaniu to: Okradłem Albrehta ze zwoju :)  Pisało: Ukradnięcie Graniczy z Cudem xD

Ale się udało :)
Szkoda że nigdzie nie mają Gothica 1, kiedyś dawali w Playu ale mi się zgubiła, ale w CD A Noc Kruka dzięki bogu dawali i mam w co grać :D
A na 3 mam za słabego kompa :(

_________________
Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 07 kwie 2010, 12:36 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Ja mam ten numer PLAYa gdzie dawali Gothica, właśnie od tego się zaczęła moja przygoda z komputerem. A CD-a zbieram regularnie co miesiąc. Ale według mnie trójki nie ma co żałować, nie podoba mi się, gdzie klimat i warkoczyk Beziego? :(


http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200126131  Wejdź, jeśli chcesz zostać ugryziony w dupsko przez samego Cor Kaloma i przy okazji pomóc mi w grze, ci, którzy grają w Gothica wiedzą o jakiego Cor Kaloma mi chodzi.


Jeśli mógłbyś podać mi niezbędna dane Eliasz, to mogę ci wysłać pocztą Gothica jedynkę z PLAYa, bo mam też wydanie pudełkowe więc ja nic nie stracę. Mówię to serio, jeśli chcesz.

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Ostatnio zmieniony 07 kwie 2010, 22:27 przez Galbatorix07, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 08 kwie 2010, 6:21 
Offline
Ksi
Ksi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 9:45
Posty: 278
Lokalizacja: Łanięta
No wiesz, nigdy nie ma pewności że nie jesteś jakimś pedofilem, mordercą itd. Ale szczerze w to wątpię więc myśle że chyba mógłbym ci podać swój adres, na PM oczywiście, zastanowię się jeszcze. A poza tym kilka osób ostatnio wrzuciło na Allegro Gothica 1, więc jakby co to mogę kupić

_________________
Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 08 kwie 2010, 11:07 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
W porządku Eliasz. Pedofilem, mordercą itp. nie jestem, a gdybym był to nie wiem czemu miałbym się uprzeć akurat na ciebie.

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 08 kwie 2010, 18:33 
Offline
Pot
Pot

Rejestracja: 05 kwie 2010, 15:16
Posty: 103
taa Cor Kalom to największy diler w całej zaphlonej kolonii
a tak odnośnie płytki to nie masz czasem 9 zł bo tyle  gothic 1 kosztuje w serii SuperSeller sam go nabyłem bo potrzebowałem a akurat pożyczełem go kumplowi a że nie chciało mi się w mrozie jechać to wydałem 9 zł ehh nie ma to jak orginalne pudełko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 08 kwie 2010, 20:06 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Tutaj akurat się z tobą zgodzę, oryginalne pudełko to jest to. Ale nie podobają mi się pudełka różnych serii. Mam Heroes V: Kuźnia Przeznaczenia w serii TopSeller I żałuję że nie kupiłem zwykłej, dla mnie warto poświęcić te parę złotych by mieć estetycznie na półce.

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Gothic
Post: 10 kwie 2010, 8:36 
Offline
Pot
Pot

Rejestracja: 23 gru 2008, 10:44
Posty: 63
Gothic jest kultowy. Mam 2 z dodatkiem ale kolega ma mi 1 skołować. A najlepsze są opcje, co można w tej grze wyprawiać (np. możesz stworzyć nowy efekt jakiegoś runu przerabiając jego parametry za pomocą "edit focus" :crafty:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane