Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:45

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o wymagania i grywalność Assassin's Creed
Post: 13 mar 2009, 12:02 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2007, 13:42
Posty: 73
Lokalizacja: Chrzanów
No więc tak, jestem znudzony graniem ciągle w FPS'y i ostatnio MMORPG, chciałbym spróbować czegoś nowego, tak sobie pomyślałem o grze Assassin's Creed, no więc na moim kompie, 2 GB RAM, Athlon 64 X2 5200+, Palit GeForce 8600GTS na jakim ustawieniach graficznym mógłbym zagrać(bo oficjalne wymagania sprzętowe kłamią :P)?Nie ważne czy na low czy high, chciałbym sobie płynnie pograć.I mam jeszcze pytanie czy ta gra mi się szybko nie znudzi, ciekawa fabuła itp?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pytanie o wymagania i grywalność Assassin's Creed
Post: 14 mar 2009, 11:09 
Offline
Zas
Zas
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2008, 13:44
Posty: 92
U mnie z GF8800GTS 512 gra chodzi na maxa z 2xAA przy około 25-40fps. Gra jest z początku bardzo ciekawa, szczególnie spodoba ci się bieganie po dachach budynków, wspinanie i walka (z czasem uczysz się nowych tricków), ale szybko zauważysz że gra się powtarza. Po prostu przechodzisz z jednego do drugiego miasta i robisz w kółko to samo, takie samo biuro, takie same zadania, zmienia się tylko układ miasta i wygląd twoich przeciwników (celów które musisz zabić). Im więcej misji w danym mieście wykonasz, dostajesz więcej informacji o ofierze, dzięki czemu możesz ją w zaplanowany sposób ubić (mapki, rozmieszczenie strażników, drogi ucieczki itp.)

Na pewno warto zagrać bo gra jest świetna i wniosła coś całkiem nowego, gdy chodzi o sposób poruszania się postacią po otaczającym ją świecie.

_________________
--
BARMAN2005


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pytanie o wymagania i grywalność Assassin's Creed
Post: 14 mar 2009, 14:26 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2007, 13:42
Posty: 73
Lokalizacja: Chrzanów
I przez całą grę robi się w kółko to samo?Bez żadnych urozmaiceń?No ale jak warto to zagram :).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pytanie o wymagania i grywalność Assassin's Creed
Post: 14 mar 2009, 18:46 
Offline
Zas
Zas
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2008, 13:44
Posty: 92
Nie żeby w kółko to samo, ale twórcom gry nie chciało się popracować trochę więcej i po prostu skopiowali schemat i umieścili go w rożnych lokacjach zmieniając tylko napotykane postacie, plany miast i dodając kolejne elementy fabuły.

Po moich komentarzach możesz twierdzić, że gra mi się nie podoba i jest nudna, ale wcale tak nie jest. Po prostu wytykam to co mi się w niej nie podoba czyli monotonność. Cała reszta fabuła, główna postać i jej przygody, system walki, poruszanie się po świecie jest naprawdę świetne! Zresztą sam zobaczysz, gdy zaczniesz wspinać się po budynkach i skakać po dachach Jerozolimy. :)

_________________
--
BARMAN2005


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane