Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

opinie do painkillera
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=4&t=854
Strona 1 z 1

Autor:  Melik_258 [ 13 maja 2012, 18:03 ]
Tytuł:  opinie do painkillera

witam,
Kiedyś szalałem za ta gra  :hearts:(co widać po mojej aktywności)  co jakaś premka to leciałem ja kupić. No i właśnie; do "pk: owerdose" to było coś, bo już kolejne odsłony (resurection)to nie koniecznie. nowe miejsca i tylko miejsca, a wrogowie są ci sami i tez pozbawieni inteligencji, co ułatwia tylko grę.
to takie moje bardzo krytyczne spojrzenie na grę.

ale wpisujcie się :write: do wątku co wy o grze PK sądzicie
  Pozdrawiam :-/

Autor:  Szowel [ 13 maja 2012, 21:33 ]
Tytuł:  Odp: opinie do painkillera

Niestety, ale wydaję mi się, że Painkillera nie będzie w wersji "nowszej". Chodzi mi o bardziej realistyczne zachowanie postaci. Wyobraźcie sobie jakby wyglądał ciekawie Painkiller gdy włącza się wam ekran i np. patrzysz w dół i widzisz ciało bohatera. Możliwość robienia akcji jak kucanie, albo reakcja wystraszenia się gdy zza rogu pojawia się przeciwnik, przeskakiwanie, chwytanie się krawędzi. Pk ma stary styl FPSów i denerwujący zresztą jak np. wchodzenie po drabince nie chwytając się dłońmi. Z drugiej strony czasem stare gry są lepsze niż te nowe. Grałem w kilka nowych i jakoś było tak że zagrałem raz i drugi raz nie miałem ochoty. Więc moja opinia jest taka że jak na stare czasy to był to zajebisty FPS. Dzisiaj to jest poprostu dziadek.

Autor:  Melik_258 [ 15 maja 2012, 20:53 ]
Tytuł:  Odp: opinie do painkillera

zgadzam się z tobą "szowel" było by trochę nie tego jak

Szowel pisze:
{..} Wyobraźcie sobie jakby wyglądał ciekawie Painkiller gdy włącza się wam ekran i np. patrzysz w dół i widzisz ciało bohatera. Możliwość robienia akcji jak kucanie{..}


ale nie w tym rzecz, chociaż częściowo też. jakieś nowi wrogowie  przynajmniej choć trochę kojarzących się z miejscem bo z tym tez jest niefajnie (np. czy to  klasztor czy jakieś jaskinie wszędzie ci sami przeciwnicy)  i to mnie chyba najbardziej razi.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/