Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:43

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: opinie do painkillera
Post: 13 maja 2012, 18:03 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2009, 20:43
Posty: 13
witam,
Kiedyś szalałem za ta gra  :hearts:(co widać po mojej aktywności)  co jakaś premka to leciałem ja kupić. No i właśnie; do "pk: owerdose" to było coś, bo już kolejne odsłony (resurection)to nie koniecznie. nowe miejsca i tylko miejsca, a wrogowie są ci sami i tez pozbawieni inteligencji, co ułatwia tylko grę.
to takie moje bardzo krytyczne spojrzenie na grę.

ale wpisujcie się :write: do wątku co wy o grze PK sądzicie
  Pozdrawiam :-/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: opinie do painkillera
Post: 13 maja 2012, 21:33 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
Niestety, ale wydaję mi się, że Painkillera nie będzie w wersji "nowszej". Chodzi mi o bardziej realistyczne zachowanie postaci. Wyobraźcie sobie jakby wyglądał ciekawie Painkiller gdy włącza się wam ekran i np. patrzysz w dół i widzisz ciało bohatera. Możliwość robienia akcji jak kucanie, albo reakcja wystraszenia się gdy zza rogu pojawia się przeciwnik, przeskakiwanie, chwytanie się krawędzi. Pk ma stary styl FPSów i denerwujący zresztą jak np. wchodzenie po drabince nie chwytając się dłońmi. Z drugiej strony czasem stare gry są lepsze niż te nowe. Grałem w kilka nowych i jakoś było tak że zagrałem raz i drugi raz nie miałem ochoty. Więc moja opinia jest taka że jak na stare czasy to był to zajebisty FPS. Dzisiaj to jest poprostu dziadek.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: opinie do painkillera
Post: 15 maja 2012, 20:53 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2009, 20:43
Posty: 13
zgadzam się z tobą "szowel" było by trochę nie tego jak

Szowel pisze:
{..} Wyobraźcie sobie jakby wyglądał ciekawie Painkiller gdy włącza się wam ekran i np. patrzysz w dół i widzisz ciało bohatera. Możliwość robienia akcji jak kucanie{..}


ale nie w tym rzecz, chociaż częściowo też. jakieś nowi wrogowie  przynajmniej choć trochę kojarzących się z miejscem bo z tym tez jest niefajnie (np. czy to  klasztor czy jakieś jaskinie wszędzie ci sami przeciwnicy)  i to mnie chyba najbardziej razi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane