Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Darmowe nagrody za zbieranie punktów
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=4&t=454
Strona 1 z 1

Autor:  BARMAN2005 [ 02 gru 2009, 15:37 ]
Tytuł:  Darmowe nagrody za zbieranie punktów

Witajcie, dostałem niedawno zaproszenie do serwisu lockerz.com, gdzie za logowanie się, odpowiadania na ankiety i polecanie znajomych otrzymujemy punkty, które następnie możemy wykorzystać, a raczej "wydać" na rożne ciekawe rzeczy, a przede wszystkim elektronikę (w tym PS3, X360, PSP Go, PSP 3000, iPhone, iPod Touch, laptopy itp.) i to zupełnie za darmo! :)

Rejestracja w serwisie jest zamknięta, wiec żeby się do niego dostać należny otrzymać zaproszenie. Więc jakby co to mogę was chętnie zaprosić, za 20 znajomych otrzymujemy za darmo koszulkę o wybranym rozmiarze z logo strony i kolejno po 2 punkty od poleconego. Po poleceniu 20 osób stawka za odpowiadanie na ankiety wzrasta dwukrotnie i zamiast 2pkt dostajemy 4. Tak samo z innymi czynnościami.

O co w tym chodzi?
http://www.youtube.com/watch?v=tjhWgjFE_qc

Co można dostać za darmo?
http://www.youtube.com/watch?v=e85-4vCG8og&t=00m01s

Jak się zarejestrować?
http://www.youtube.com/watch?v=MAn21f-stV4#t=00m51s

Jeśli ktoś chce zaproszenie wystarczy, że wyśle mi na PM swój adres email. Nawet jeśli was ta str. nie interesuje to możecie mi pomóc poprzez samą rejestracje z mojego polecenia. ;)

Autor:  Paindemonium [ 02 gru 2009, 17:53 ]
Tytuł:  Odp: Darmowe nagrody za zbieranie punktów

To ja może zapodam podobne, tyle ze od razu kasę w dolarach masz za przeklikanie kilkunastu reklam na tej stronie http://bux.to/ i za każdą leci nam jeden cent. Niby nic ale dziennie możemy przeklikać każdą reklamę jednorazowo a w zakładce surfads jest ich nawet do 40 niekiedy. Każda musi być włączona przynajmniej przez 30 sekund by nam zaliczyło pieniądze i nie można mieć wszystkich na raz otwartych a i tak opłacalna sprawa gdy często serfujesz po necie to w międzyczasie przyklikniesz. Samodzielnie w 2 tygodnie mam ponad 6 dolarów czyli przeliczcie na złotówki. Poprzez zaproszenie kogoś do założenia konta np. za pomocą mojego linku: http://bux.to/?r=Paindemonium osoba która zaprosiła kogo postanowił klikać w reklamki nie tyle ten jeden cent idzie na jego konto jak i na osobę która go wciągnęła do zarabiania. Także w ten sposób jak masz kumpli, którzy też chcą sobie kilka groszy tak uzbierać, możesz kilkukrotnie zwiększyć zysk. Potem tylko przerzutka na Paypal i można dysponować kasą w realu.

Dla mnie to jedyny sposób by mieć kasę na Membera do gry Runescape.com bo polska ciągle w tyle w płatnościach no i... to brytyjska gra a tak  funty mają sporą wartość w stosunku do złotówki więc szkoda kasy z portfela brać a lepiej sobie uzbierać w prosty sposób w czasie przeglądania poczty czy serfowania po necie.

Autor:  CCCP [ 26 gru 2009, 23:03 ]
Tytuł:  Odp: Darmowe nagrody za zbieranie punktów

Zeby na paypal przelac trzeba miec konto bankowe?

Autor:  alcatraz10 [ 17 maja 2010, 18:23 ]
Tytuł:  Odp: Darmowe nagrody za zbieranie punktów

jest jeszcze takegift
typowy polski taki serwis
sam mam tam konto ale  nie mam czasu żeby w to się bawić

Autor:  pa1ner [ 17 maja 2010, 20:58 ]
Tytuł:  Odp: Darmowe nagrody za zbieranie punktów

A ja uzbieralem juz 9,25$ na polecanym przez Paindemonium serwisie.

Autor:  Paindemonium [ 18 maja 2010, 12:27 ]
Tytuł:  Odp: Darmowe nagrody za zbieranie punktów

Em... czekam nieskończoność na wypłatę 50 dolców xD

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/