Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:21

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kill The Pain!!!
Post: 24 maja 2009, 13:53 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:06
Posty: 41
Lokalizacja: Olkusz
Witajcie.Krótko napisałem o GZDooM a teraz zapowiem moda związanego z GZDooM i Painkiller.Kill The Pain to dość stary mod (ma około 2-3 lat)    do Doom 2 (wymaga ZDoom lub GZDooM) który podmienia bronie na bronie z PK (oczywiście są nadal oby dwa tryby strzału) usuwa apteczki wstawia dusze (ale inaczej wyglądają) Power-Up'y (Modyfikator broni,"Złota Dusza" dająca 200 hp ale nie bylo takiej w pk,).Nie ma nowych przeciwników jedynie są nowe animacje np. shotgun guy (zombie ze strzelbą) upada na brzuch.Mówiłem że są dusze wiec jest TRYB DEMONA!!!. Tak jak w PK zbieramy 66 dusz (nawet jest ten sam celownik!).Mod ma własne nowe dynamiczne światła.Niestety nie mam czasu zmodernizuje post i dodam zdjęcia (może nawet filmik jeśli poradzicie jaki program jest najlepszy!).
Prosze komentować i poradzić jaki program do nagrywania jest najlepszy.Będe mial napewno czas 30 Maja (MOJE URODZINY) i 1 Czerwca (MOJE IMIENINY).


Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 13:59 przez Konrad_Elite_PL, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 24 maja 2009, 15:47 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
ciekawe, zrob te filmiki i podeślij. Tutaj masz pełną wersję małej aplikacji. Prosta w uzyciu i niezawodna.

http://www.speedyshare.com/554313659.html

Jak byś nie wiedział jak sie nagrywa, pisz : )

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 26 maja 2009, 13:48 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Wow, interesujące, czekam :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 31 maja 2009, 10:37 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:06
Posty: 41
Lokalizacja: Olkusz
PA1NER jest kłopot. Wszytko wiem jak używać ale jak włącze nagrywanie podczas gry to "tnie jak Pain"  :bad:. Jeśli nie wiesz co robić to odkurze (dosłownie!) kompa (płyte głowną ,ram,karte graficzną,procesor (zwłazcza radiator). Jeśli to znowu nie pomoże do podaj wszystkie sposoby przyspiezenia poza defragmetowaniem bo to robilem, używaniem CCleanera (Crap Cleaner) usuwaniem zbędnych programów i wyłączaniem zbędnych programów.


Ostatnio zmieniony 31 maja 2009, 12:52 przez Konrad_Elite_PL, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 31 maja 2009, 20:17 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
I próbowałeś to odpalić w niskiej rozdzielczości i nagrywać z małym fps (ustawienia tego programu)?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 01 cze 2009, 5:44 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
no wlasnie, ale mi tez ostatnio fraps nie chodzi poprawnie :/ pk na 25 klatkach na nagrywaniu jest. Bardzo dobry jest tez ten programik.
http://download.chip.eu/pl/download_pl_575955.html
nie bede szerzyl piractwa wiec daje demko, ale wklep w gugle "download full game cam" i powinno byc. na demku takie syfne logo masz na ekranie wiec jak najszybciej zaopatrz sie w full version. Dawno nie uzywalem programu, ale pamietam ze bylem bardzo zadowolony.

Jak nadal bedzie zwieszac i lagowac to wtedy wyczysc kompa :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 04 cze 2009, 14:07 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:06
Posty: 41
Lokalizacja: Olkusz
Ye-back to nie pomaga.Nie dosyć że gorzej to wygląda na filmiku to jeszcze wolniej chodzi (4-5 Fps mniej).
PA1NER znalazłem pełną wersję ale jest kłopot (jeden za drugim  :bad: ),jak włącze i podczas gry jest ta zielona ramka (informacyjna) i pisze jak wyłączyć ale nie da się. I nie można nagrywać dopuki nie wyłączysz ramki (jak by GZDooM uniemożliwiał albo "nie współpracował").

Ale mam też nową wiadomość wujek z Ameryki m mi przysłać nowy Komputer nie pamiętam wszystkiego,4 GB RAM,Płyta Główna z systemem podkręcania kompa mozna spokojnie podkrecac,z zabezpieczeniem przed uszkodzeniem (mój wujek mówił że procka AMD 2,5 GB Black Edition spokojnie podkręcił do 2,8 dla mnie to dużo ) i dyski ważące razem 340 GB.

Ps. Ye-back dlaczego masz ciągle wyłączone GG?.


Ostatnio zmieniony 04 cze 2009, 14:27 przez Konrad_Elite_PL, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 04 cze 2009, 16:22 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
No to gratuluję nowego cacka
a może by tak jakiś link do pobrania Kill The Pain? :>

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 04 cze 2009, 19:00 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:06
Posty: 41
Lokalizacja: Olkusz
No głupio mi bo chciałbym pokazać filmikiem później download.Może bądź cierpliwy jak na nowy Painkiller Resurrection.Filmik najwcześniej będzie w połowie czerwca (jeśli komp przyjdzie bo wujek wiele razy cos obiecywal ale nie przychodzilo np. miał przysłać PS3 z monitorem  przyzedł tylko monitor).Jeśli sie nie uda powierze tobie to zadanie XD oczywiście ci nie nakazuje zebyś to zrobił.Mam ndzieje że komp przyjdzie bo marzyłem o takim (może chciałem platforme Dragon ale tamten zestaw chyba jest lepszy chyba bo nie sprawdzałem).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kill The Pain!!!
Post: 04 cze 2009, 19:23 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Spoko,
mod jest stary, bo jak pisałeś dwuletni, więc się nie spieszy :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane