Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:12

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 30 cze 2011, 9:23 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 gru 2009, 11:57
Posty: 29
Witam
Mam taki problem z Podstawką:
Postanowiłem zagrać po raz kolejy w PK 1 tym razem trudność - Koszmar.
I Pojawia się moja znienawidzona mapa - Ośnieżony most.

Mój problem jest taki, że gdy poruszam się postacią, to ona automatycznie "przyspiesza".
Chodzi o to, że szybciej biegam, przeskakuję przez te wszystkie filary i dźwigary mostu, dźwięki także są przyspieszone - np. przy pojedynczym skoku są takie dźwięki, jakbym odbił się dwa razy na raz itp.
Przeciwnicy także poruszają się szybciej.
Nie mam (na razie) mozliwości do nagrania filmiku.
Czy ktoś pamiętał może taki błąd u siebie?
Z tego co pamiętam na innych poziomach trudności nie miałem tego problemu....
Proszę o pomoc ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 03 lip 2011, 9:18 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2009, 20:43
Posty: 13
sciagnij sobie "fraps"a (najlepiej wersje 3.3.0) i pokaz jak to wyglada bo cos kojaze ten problem ,ale niewiem do konca czy to było cos takiego jak opisałes


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 07 lip 2011, 21:39 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
Ale co to za różnica czy to poziom koszmar czy bezsenność.
Moim zdaniem to wina jakiegoś procesora , być może masz więcej niż 1. Proponuję sprawdzić jak będzie się grało po wyłączeniu jednego procesora. U mnie też tak czasem jest , ale częściej tak , że postać skacze i chodzi wolniej. Problem z dźwiękami to może być źle przetworzony dźwięk. Być może zauważyłeś że wydawane dźwięki są raz normalne , raz grubsze wolniejsze.
Jeśli chcesz wyłączyć jeden z procesorów o ile posiadasz więcej niż 1 to w podczas gry "ctrl" + "alt" + "delete" nastepnie menadzer zadan , potem procesy i tam szukasz Painkiller , klikasz prawym , potem ustaw koligację i odznaczasz jeden z procesorów.
Jeśli odłączysz jeden procesor i po tym gra będzie chodzić całkiem nie tak jak trzeba lub w ogóle nie chce działać , to wyłącz i uruchom ponownie grę i zamiast wyłączyć tego procesora co wcześniej , wyłączasz drugi.
Ale nie jestem pewien w 100% , że problem leży w tym.

Edit: Jeszcze jest możliwość że masz za słabego kompa. Gdy przechodzisz przez pomieszczenia ciasne lub niewielkie i nie wpatrujesz się w grafikę gór to wtedy komp przyśpiesza i Daniel porusza się w normalnym tępie , nie "szybszym". Oznaczało by to że spowolnienia powoduje grafika. Może karta graficzna leży ?  :> . W takiej sytuacji proponuję w ustawieniach wyłączyć efekty pogodowe.
Pozdro.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 21:43 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 08 lip 2011, 16:15 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
Dziwna sprawa ale myślę,że to nie będzie kwestia karty graficznej no bo przecież gra zwalniała by i na innych mapkach a jeśli ci dzwięk przyspiesza to tym bardziej wina nie leży po stronie karty. No chyba,że i na innych poziomach gra ci się przycina a jeśli tak to karciocha do wymiany :-/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 09 lip 2011, 6:59 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
Kllucyfer , też masz rację , tylko możliwe że karta graficzna kolegi spełnia minimalne wymagania gry. Z tego co pamiętam to poziomy sięgające ponad minimum karty graficznej to jest Ośnieżony Most i Doki.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 09 lip 2011, 17:07 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2009, 18:22
Posty: 87
wiesz Painmation to może napisz jaką masz tą kartę graficzną. JEŚLI twoja karta jest lepsza niż ta NVIDIA GeForce 6150SE to nie masz się co  martwić bo kiedyś grałem na takiej i [po wyłączeniu niektórych bajerów graficznych] wszystko było w porządku na wszystkich mapkach ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: PK Podstawka - Ośnieżony Most
Post: 15 wrz 2011, 10:35 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 gru 2009, 11:57
Posty: 29
ALe mnie długo nie było :)
Problem pojawił się również na innych mapach (ale nie na wszystkich), lecz tylko na kilku. I nie jest to tak, że trwa całą mapkę ale pojawia się w pojedynczych przejściach tudzież tunelach.
Sprawdziłem procesy - mam tylko 1 więc to na pewno nie to.
Moja grafika to NVIDIA GeForce GT220 - wymieniana jakiś 6 mies - 1 roku wstecz.
Wcześniej grałem na gorszej grafie i ten problem nie pojawiał się.
Co do dźwięków to wszystkie dźwięki są normalne, oprócz tego, że gdy postać "przyspiesza" to słychać je podwójnie - czyli tak jakby te dwie rzeczy są ze sobą połączone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane