Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 19:39

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 13:52 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 14 lip 2009, 13:33
Posty: 2
Otóż mam problem z uruchomieniem gry. Tylko, że przetrząsnąłem internet i nigdzie nie znalazłem nikogo, kto by miał podobny. Gra nie uruchamia się ale pół biedy byłoby, gdyby chociaż jakiś błąd wyskakiwał... klikam dwa razy na ikonie i dosłownie NIC się nie dzieje. W menadżerze zadań tylko na chwilę pojawia się proces painkiller.exe a potem znika, bez żadnego błędu ani niczego innego. Gra wcześniej działała na tym samym komputerze bez problemu, tylko, że teraz miałem format, ale wszystkie sterowniki mam takie same jak wtedy bo mam je na płytach. DirectX też zaktualizowany do 9.0c. Reinstalka też nic nie daje, bo próbowałem z 50 razy. Zapora nie blokuje, nic nie daje również naiwne uruchamianie w różnych trybach zgodności, patchowanie gry też nie pomaga. Gra jest oryginalna, kupiona w empiku za uczciwie zarobione, okupione potem i krwią 20zł. Pomoc techniczna Cdprojekt raczej się nie spieszy z odpisaniem na mój problem a jak już to zrobi to założe się, że napiszą o aktualizacji DirectXa, reinstalce, albo ściągnięciu najnowszego patcha. Dlatego zwracam się z pomocą do forumowiczów tej zacnej stronki z prośbą o pomoc. Może ktoś miał podobny problem? Albo może znajdzie się ktoś kto wie jak to rozwiązać?

Z góry dziękuję :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 15:50 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
Znam ten ból, mysle ze Twoja wersja painkillera jest zniszczona. Format mogł nie wyczyscic do konca rejestru windows i jakies szczatki pozostaly po grze. Proponuje sciagnac ktores z dem z naszej zacnej stronki (http://painkiller.ugu.pl/download/demos) i jesli beda dzialaly bez zazrzutu, nie pozostaje nic innego jak kupic drugi raz Painkillera. Warto! Mozesz jeszcze sprobowac wgrac na inna partycje dysku, ale to raczej nigdy nie pomaga.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 19:13 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Ja też miałem taki problem swego czasu, ale nie pamiętam o co chodziło, bo się naprawiło. Może to głupie, ale przeskanuj  mocniej komputer jakimś antywirusem innym niż posiadany przez Ciebie; a spróbuj też zainstalować najpierw 3 ostatnie patche a potem grę w to samo miejsce.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 20:45 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
Nic nie da przeskanowanie.. LoL szczatki gry zostaly w rejestrach systemowych, tam lepiej nie grzebac. Sa programy do porzadkowania tychze rejestrow. Wtf zawsze te patche polecasz a one nigdy nie naprawiaja. Pamietam jak mnie meczyles paczami :/

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 21:12 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
PA1NER pisze:
Nic nie da przeskanowanie.. LoL szczatki gry zostaly w rejestrach systemowych, tam lepiej nie grzebac. Sa programy do porzadkowania tychze rejestrow.
OMG, "szczatki gry zostaly w rejestrach systemowych"  :wow:  :wow:  :wow:  :wow:  :wow:

No ale załóżmy, że zostaje to w jakimś tam "rejestrze" i w czym to przeszkadza? Prawda jest taka, że wyraźnie jest napisane że gra się włącza a po chwili wyłącza, czyli może być też coś z plikiem "Painkiller.exe", można by spróbować scrackować grę.

PA1NER pisze:
Wtf zawsze te patche polecasz a one nigdy nie naprawiaja. Pamietam jak mnie meczyles paczami :/
Nigdy? Nie pomagają z nie działającym Psycho? Nie pomagają z odpalaniem demek 1.64 gdy są odtwarzane w BE?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 21:16 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
Wiesz co to jest rejestr widnows? Chyba nie bardzo.
Nie widze gdzie "wyraźnie jest napisane że gra się włącza a po chwili wyłącza"

No w 75 % jest to daremny wysilek, patche raczej sa slabo zrobione i niweluja 10 % wad gry a daja nastepne 5 % :/ A psycho nie pomaga patch tylko podmienienie tej mapy.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, 21:26 przez pa1ner, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 21:25 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
PA1NER pisze:
Wiesz co to jest rejestr widnows? Chyba nie bardzo.
Nie chciałbyś wiedzieć jak wiele w przeszłości działałem tam. Posiadam na tyle zdrowego rozsądku, że wiem że problem nie polega na tym, że windows korzysta z danych, które zostały sformatowane tylko problem jest z aplikacją Painkiller, coś ją wyłącza, trochę pomyślunku!

PA1NER pisze:
A psycho nie pomaga patch tylko podmienienie tej mapy.
Skoro napisałem, że pomaga to pomaga.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 21:38 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:06
Posty: 41
Lokalizacja: Olkusz
Jeśli to akurat rejestry (co nie bardzo wierzę żeby to było) to możesz użyć CCleaner'a (Crap Cleaner) który usuwa Cookies,opróżnia kosz i kasuje rejestry (bardzo polecam prawdopodobnie przyspiesza pracę komputera ale u mnie tego nie zauważyłem),usuwa zrzuty pamięci,pliki tymczasowe, pliki dziennika Windows itd. Bardzo dobry program polecam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 21:41 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
Widze ze doskonale wiesz o co kaman. Gry nie tylko instaluja sie w wskazanym folderze, instaluja sie takze w plikach systemowych. Dlatego nigdy nie kasuje sie samego pliku gry, tylko robi przez unistall. Formatowanie, domyslam sie, ze dotyczylo tylko partycji uzytkowych, a nie ruszalo partycji systemowych (windowsa). Prawdopodobnie to co zostalo na partycji systemowej uleglo uszkedzeniu co powoduje konflikt pomiedzy systemem a gra. Ponowne zainstalowanie nie podmienilo calkowicie rejestru poniewaz jest uszkodzony i wysyla systemowi falszywy komunikat. Moze byc 150 roznych wersji tego samego. Podsumowujac gra dla windowsa jest uruchomiona po kliknieciu, a w rzeczywistosci tak nie jest, dlatego nie ma komunikatu o bledzie. Wiem ze i tak nic nie rozumiesz i zaraz wyjedziesz z jakims sucharem, a ja nie odpowiem bo juz wszystko w tym temacie powiedzialem.

ZACZNIJ OD ZAINSTALOWANIA DEMA.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 14 lip 2009, 21:44 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
OK,
dla mnie to zdanie
Kzk pisze:
Gra wcześniej działała na tym samym komputerze bez problemu, tylko, że teraz miałem format, ale wszystkie sterowniki mam takie same jak wtedy bo mam je na płytach
znaczy jedno:całkowita reinstalacja systemu wraz z formatem partycji systemowej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 16 lip 2009, 7:18 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 14 lip 2009, 13:33
Posty: 2
Oka, dzięki wszystkim za pomoc, popróbuję tego wszystkiego :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 05 sie 2009, 3:33 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 01 sie 2009, 1:48
Posty: 1
Lokalizacja: Russia
O ile sie przyjrzalem problem dotyczy nie gry ktora chodzi idealnie, ale kursora ktory szarpie tak jakby co kilkanascie sekund, czy to moze byc spowodowane???
Zmniejszylem juz czulosc myszy do minimum


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Problem z uruchomieniem Painkiller czarna edycja
Post: 05 sie 2009, 8:55 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
/showfps 1
Wpisz w consolke ( klawisz [~] ) jak bedziesz tam mial wartosc ponizej 40, lub liczba bedzie sie nagle pomniejszac to wina gry. A jesli to wina myszki, to wez patyczek do uszu i dokladnie przeczysc laser, mialem podobny problem, okazalo sie ze jakims cudem do lasera dostal sie wlos, ktory uniemozliwial poprawne zczytanie danych przez laser

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane