Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:03

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anime - temat ogólny
Post: 03 gru 2009, 14:57 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2007, 18:21
Posty: 205
Yo. Ciekaw jestem, kto z Was lubi japońskie anime. Ja wciągnąłem się w Naruto, w lutym tego roku, przy czym zakończyłem je w kwietniu. Na początku maja obejrzałem pierwsze, prawdziwe anime - Elfen Lied. Wciągnęło mnie to bardzo, więc chciałem więcej i więcej. Dziś moja lista anime wygląda tak - http://myanimelist.net/animelist/MasterBlasterIks

Na mojej liście są przede wszystkich anime z gatunków romans/ecchi/harem, jednak są też i komedie, horrory, dramaty czy nawet psychologiczne.

Ludziom takim jak Paindemonium poleciałby "Higurashi no Naku Koro ni" (trailer - http://www.youtube.com/watch?v=tQVeA4MsZ5E )

Pain nie ogląda anime, ale widział Hellsinga, które to anime jest jednym z najbrutalniejszych. Do brutalnych można też zaliczyć moje pierwsze anime - Elfen Lied. Tytuł po polsku brzmi Elfia Pieśń, ale z elfami nie ma to nic wspólnego.

Może jest jeszcze jakiś animaniak oprócz mnie, na tym forum? :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 07 gru 2009, 21:11 
Offline
Ksi
Ksi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 9:45
Posty: 278
Lokalizacja: Łanięta
Ja miałem jedno podejście do ,,Ergo Proxy" ale jakoś o tym zapomniałem i się skończyło moje ,,animiarstwo"    :-/

_________________
Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 07 gru 2009, 22:16 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Nie przepadam poza wyjątkami jak Hellsing. Szczególnie nie znoszę plątanie tego z grami. Karygodnie za dużo tego napływa z Japonii, co Hyper włączę to kolejne inne anime i do złudzenia podobne do poprzedniego, np: nie zliczę ile anime wyszło o tych zasranych robotach i pilotujących ich nastolatkach... zaczyna być to chore.

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 08 gru 2009, 7:58 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2007, 18:21
Posty: 205
Fakt, mechy są do dupy. Jednakże jest masa innych, bardzo dobrych anime.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 14 gru 2009, 15:22 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 gru 2009, 11:57
Posty: 29
A ja przepadam za nieco mniej "brutalnymi" anime.
Naruto to oczywiście standard :)
Poza tym polecam Soul Eater (tylko 51 odcinków :( ale nawet nawet)
Spodobało mi się także Basilisk: Kouga Ninpou Chou (tylko 24 odcinki ale naprawdę ok).
Dla bardziej "zboczonych" fanów anime: Zero no Tsukaima :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 27 mar 2010, 20:49 
Offline
Pot
Pot

Rejestracja: 23 gru 2008, 10:44
Posty: 63
Po prostu żywię się MADNESS COMBAT. To mniej sławne anima,ale najbardziej krwawe (jest też pare scenek gore :lol:) jakie pewnie kiedy kolwiek zobaczysz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 31 mar 2010, 20:54 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Ja już parę razy próbowałem zaprzyjaźnić się z anime, ale jakoś nie wychodzi. Widocznie nie jesteśmy sobie przeznaczeni. :lol:

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 23 maja 2010, 16:26 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2009, 19:07
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy
Oj sam jestem ''Otaku''!

Anime oglądałem sporo i w dodatku mangi się czytało i nadal czyta. Mam co tygodniową styczność głównie z naruto i bleach(manga i anime).

I lovin It!

_________________
Painkiller Najlepsza Polska Strzelanka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 24 cze 2010, 20:31 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Musze się przyznać że czasem oglądam, czasami coś mnie zainteresuje zwłaszcza na Hyperze. Własnie teraz skończyłem oglądać "Eureka 7" i muszę powiedzieć że po takim zakończeniu już drugi dzień jestem w dziwnym transie i nie mogę o tym zapomnieć... ciągle mnie korci co się dokładnie z bohaterami stało, a rzadko się zdarza by anime mnie tak wciągnęło. Oglądanie tego zaczęło się przypadkowo... ah.. nic na TVN... może na hyperze... i cóż to? Ale kolorowa bajka anime... nawet wybuchy różowe... głupiutka historyjka z początku ale nagle z każdym kolejnym nudnym wieczorem jak zacząłem spoglądać na kolejne epizody, zaczęło mnie intrygować. Co się dalej stanie z bohaterką ze się tak zmienia itp itp. Nagle zonk.. na 42 odcinku z 50 problem z kablówka xD. Dzień chodziłem zniesmaczony bo zawsze jak już cos oglądam to do końca i ostatnie odcinki w 3 godzinki na necie obejrzałem. Gdybym tego nie zrobił to bym pewnie chodził w większym transie ale tak to pierwszy raz od tak dawna Anime na mnie tak mocno wpłynęło... czasem łezka się zakręciła w oku ze względu na miłosną opowiastkę, a ja do miłości podchodzę sceptycznie... mimo to coś mnie ruszyło :). No i pewnie łezka się kręciła od DENNYCH dialogów czasami, bo jak dla mnie Japońce zawsze mieli strasznie napaćkane sentymentalizmem dialogi, czasami nie wiadomo co oni plecą za bzdury ale i tak... jest to jedno z tych anime które przypadkowo wywarło na mnie wielkie wrażenie przynajmniej od drugiej połowy epizodów. Napisałem co mi leżało na wątrobie bo naprawdę czasami za bardzo się wczuwam niektóre rzeczy i mnie ciężko z tego wyrwać. Podobny stan miałem chyba też z jakimś anime z Hypera ale nie mogę se przypomnieć jakie.

Tak czy siak. Bajeczka kolorowa dla dzieci i poniekąd dorosłych, wciągnęła mnie historyjka i to co spotykało bohaterów ale i tak za bardzo CUKIERKOWE w wyglądzie i jeszcze  te dialogi... na pewno nie przekonam się do anime jako fana ale czasami lubię coś takiego obejrzeć.
Pierwszy raz oglądałem jakiś wyciskacz łez i mi się poniekąd spodobał ale oglądać go raz jeszcze od początku odpada... ale pewnie się styknię jeszcze na hyperze parę razy to pewne.

Teraz rozumiem czemu Abe tak lubi anime ale szczerze mówiąc tylko kawałek z nich jest warte uwagi bo reszta mnie po prostu śmieszy, ile to już było mechów, potworów. Tutaj jest wyjątek i daje mały pokłon. Eureka 7 dała mi coś co dawno nie odczuwałem po obejrzeniu jakiegokolwiek serialu. 

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 12 lip 2010, 14:39 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lip 2010, 14:30
Posty: 1
Anime oglądam, mangi i mahawy czytam, ogólnie myślę że to fajna rozrywka, osobiście preferuje anime ala Tarrantino...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Anime - temat ogólny
Post: 20 lip 2010, 19:55 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
- Dragon Ball - Z  GT

Moje ulubione , najlepsze anime , szczerze mówiąc nie przepadam za Naruto , toć za to właśnie że naruto ściągało od DB , moim zdaniem to DB powinno zasługiwać na pochwały . Pozdro :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane