Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Czy forum będzie trwać ?
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=18&t=1038
Strona 1 z 1

Autor:  boas43 [ 06 gru 2019, 22:52 ]
Tytuł:  Czy forum będzie trwać ?

Jako maniak i zwolennik Painkillera ze zmartwieniem obserwuję upadek tego forum i jak tak świetna gra odchodzi w zapomnienie. Pandemonium ....mam nadzieję, że wytrwasz w utrzymywaniu tej ogromnej bazy wiedzy jakim jest to forum i strona.

Autor:  Paindemonium [ 09 cze 2020, 17:37 ]
Tytuł:  Re: Czy forum będzie trwać ?

Odpowiedź na twoje błagania. Po latach stwierdziłem że trochę odświeżę bazę strony, na tyle na ile potrafię. Ye-Back jest od lat niedostępny, porzucił stronę, a kontakt z nim przepadł. W ostatniej chwili (z naruszeniem praw RODO ;P) kilka lat temu zalogowałem się na jego maila by przekierować całą administrację na mnie, kiedy ugu.pl zaczął wysyłać komunikaty o wyłączaniu nieaktywnych stron. Oczywiście gdyby Ye-Backa wrócił, wszystkie hasła zostały takie jak on ustawił (chyba), więc nadal na to liczę. Na pewno jestem już tutaj sam i ostatnio zacząłem dodawać nowe rzeczy do wydań polskich Painkillera, tapety, a także w drodze są drobnice jak ciekawostki czy karty steam. Na forum, jak ktoś chce to rozruszać, proszę o kontakt ze mną. Każdy chętny moder mile widziany.

Wróciłem po latach kiedy natrafiłem na wydanie Painkillera w formie gamebooka, gdzie nasza strona jest jednym ze źródeł, na których bazowano przy wykonaniu elementów graficznych i tekstów. Ciepło na serduszku się zrobiło (no i ten chamsko zerżnięty screen z naszej strony :P).

Pozdrawiam!!!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/