Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:37

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kompleks Atrium - zniszczenie wszystkich przedmiotow
Post: 05 mar 2011, 11:18 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 05 mar 2011, 11:00
Posty: 1
Witam, szukałem i mam ten sam problem co tu: http://painkiller.ugu.pl/forum/index.ph ... 86#msg2886 rozwiązaniem problemu ma być: "trzeba się wrócić zanim się wejdzie w światło kończące rozgrywkę na tej mapie."

Rozumiem że to światło to czerwony pentagram który pojawia się na ziemi jak wybijesz wszystkich?

No i to nie działa, zabijam wszystkich, pojawia się owy pentagram, wchodzę na górę i drzwi mam zamknięte od razu a z drugich wylatuje płonąca beczka, wybucha a drzwi się zamykaj/a?

Dlaczego, złe coś zrozumiałem?

p.s.
wydaje mi się że jak tam wejdę to znajdę skrzynie/beczki które zniszczę co potrzebuje aby odblokować kartę

[EDIT]
nie przeczytałem ze zrozumieniem, czerwone pentagramy symbolizują ukończenie danej rozgrywki, a na końcu bijatyki mamy biały pentagram - on symbolizuje koniec planszy i o niego chodziło, jak się pojawił to wszystkie drzwi znowu stały się otwarte i wtedy bez problemu dostałem się do tych miejsc co pisałem, jak mówiłem znalazłem tam skrzynie po zniszczeniu których odblokowałem kartę, czyli EOT :)


Ostatnio zmieniony 05 mar 2011, 11:36 przez cr3do, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kompleks Atrium - zniszczenie wszystkich przedmiotow
Post: 08 mar 2011, 20:34 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
po pierwsze naucz się dobrze budować zdania bo ja i za pewnie reszta użytkowników niezrozumiała o co ci chodzi. Więc jeśli chcesz dostać mądrą odpowiedź , to mądrze pytaj.
Z tego co przeczytałem rozumiem że chcesz zniszczyć wszystkie przedmioty w kompleks atrium. Jeśli chcesz dostać się tam gdzie napisałeś "wylatuje beczka z drzwi" to najpierw musisz przed ukończeniem poziomu (w chwili gdy zabijasz ostatniego potwora i pojawia się ten portal do wyjścia z poziomu ) wrócić w te miejsce (tam gdzie ta beczka wylatuje) , i tam drzwi będą już otwarte. I zniszczyć ostatnie przedmioty.
No sorry że tak piszę ale jak czytam takie prośby to mam wrażenie że piszę z osobą która ucieka z lekcji polskiego. Mam nadzieję że o to ci chodziło :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kompleks Atrium - zniszczenie wszystkich przedmiotow
Post: 01 maja 2011, 10:07 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:55
Posty: 73
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
W Painkiller zawsze gdy kończysz level to otwierają się wszystkie zalokowane drzwi. Dlatego musisz wrócić i porozwalać kufry ze złotem. Pozdro

_________________
ATEISTA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Kompleks Atrium - zniszczenie wszystkich przedmiotow
Post: 01 maja 2011, 11:33 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
Myślę , że kolega poradził sobie już z problemem , bo nie zadaje pytań na forum.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane