Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:56

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Painkiller mod lub patch
Post: 04 maja 2009, 18:29 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 04 maja 2009, 18:29
Posty: 1
witam wszystkich ! pytanie jest krótkie mianowicie chodzi o grę Painkiller i o broń która potocznie nazywa się "kołkownicą"... chciałem się dowiedzieć czy istnieje jakiś mod czy patch który zmienia nieco tą parametry tej broni ... tzn nie zabija ona przeciwnika tylko kołek leci z przeciwnikiem aż w końcu przybija go do ściany :d czasem wychodzą z tego zabawne sytuacje ... Może to się wydać trochę chore ale chciałbym wiedzieć czy tak się da, bo jak grałem w demo Painkillera to właśnie tak było a w pełnej już nie


dzięki za pomoc :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Painkiller mod lub patch
Post: 05 maja 2009, 19:31 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2009, 14:08
Posty: 5
Nie jestem pewien w 100% ale wątpie czy coś takiego istnieje.
bo żeby przybić kołkiem kogoś do ściany trzeba po prostu strzelić odpowiednio a cel musi być w pewnej nie dużej odległości od ściany do której chcemy go przybić.
Gra jest stworzona tak że broń zrobiona jest z myślą w pewnych granicach o fizyce , kołek leci w pewnym łuku , więc prawie niemożliwe jest aby taka opcja została stworzona przez twórców gry ,
gracze raczej też tego nie zrobią ... dużo ludzi grających w Painkillera aktywnie gra w multiplayer więc spodziewaj się że jest do tego rodzaju rozgrywki trochę modów ... jeżeli chodzi o single Player to wątpię ... bo gra jest dobra i niczego więcej chcieć się nie powinno aby nie była z byt łatwa ani zbyt trudna :D

Mam nadzieję że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi na twoje pytanie , zapraszam do wspólnej gry w trybie multiplayer:)

_________________
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane