Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Dalszy ciąg Painkillera
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=13&t=1031
Strona 1 z 1

Autor:  ExTRiMe [ 27 wrz 2014, 13:43 ]
Tytuł:  Dalszy ciąg Painkillera

Witam, orientuje się ktoś może czy będzie kontynuowany wątek z Painkillera Recurring Evil? Uwielbiam tą gre głównie przez fabułę. Owszem, strzelanka jest miodna, ale najbardziej mnie zaciekawił wątek fabularny. Czy twórcy będą kontynuować? Jeśli nie, to może przedstawią dokończenie tej historii, bo jestem ogromnie ciekaw co się zdarzy dalej.

Autor:  Paindemonium [ 27 wrz 2014, 17:40 ]
Tytuł:  Re: Dalszy ciąg Painkillera

ExTRiMe pisze:
Witam, orientuje się ktoś może czy będzie kontynuowany wątek z Painkillera Recurring Evil? Uwielbiam tą gre głównie przez fabułę. Owszem, strzelanka jest miodna, ale najbardziej mnie zaciekawił wątek fabularny. Czy twórcy będą kontynuować? Jeśli nie, to może przedstawią dokończenie tej historii, bo jestem ogromnie ciekaw co się zdarzy dalej.Pytanie kierowane do właściciela marki Nordic Games. Farm 51 zrobiło kontynuację Painkillera ale pociągnęła wątek główny nieco go zmieniając i nawiązując do Overdose. Kwestia wydarzeń z Resurrection, Redemption i Recurring evil jest nie podkreślana ale nadal otwarta ze względu na to że Hell and Damnation zaczyna się od tak wielką wyrwą fabularną gdzie podczas gry dowiadujemy się że wydarzenia z PK i BOOH już miały miejsce ale nie wiadomo co się działo potem. Przydałby się jakiś spin-off tłumaczący nagły powrót Ewy i tłumaczacy wydarzenia z poprzednich dodatków, z których z resztą wybiórczo twórcy czerpali. Np na koniec nawiązali do postaci z Overdose ale już nie nawiązali do postaci z Resurrection i wydarzeń późniejszych ale zarazem mamy pewną lukę fabularną, którą można by łatwo wypełnić.

Mnie się marzy spin-off ciągnący dalej fabułę po Redemption i Recurring Evil i spinający ją z początkiem HD jednocześnie by w końcu wytłumaczono co się stało z Billem czy dla czego Ewa znów stoi po stronie Daniela mimo że bohater wyraźnie wspomina o jej zdradzie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/