Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:43

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dowcipy o Painkillerze
Post: 23 sty 2010, 22:41 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Dziś mnie olśniło i wymyśliłem całkiem dobry dowcip związany z PK, zachęcam do podawania własnych pomysłów tutaj (ps: nie chodzi mi o ośmieszenie gry i naszych Polskich twórców ale o tych plagiatorów z PKOD i PKR :) ):

Cytuj:
Byl sobie Austiak Czech i Polak. Czech postanowił zrobić grę więc zabrał się zaraz za nią , wydal ja i klapa. MIał same straty nikt gdy nie kupił a by pokryć długi, sprzedał samochód. Austiak także wpadł na ten genialny pomysł ale mocniej mu się odbiło i musiał sprzedać dom. Przyszedł Polak jako jedyny kupił obie gry nim wycofali je ze sprzedaży i zabral do domu. Po tygodniu na rynku pojawiła się gra konkurujaca z takimi hitami jak Crysis. Jako ze był jedynym kupcem dzieł Austiaka i Czecha, dorwali oni  szybko adres i wpadli do Polaka z wizytą. Przy kielichu trwa następująca rozmowa:
A&C - Te kurwa! Robiliśmy grę, wydaliśmy i dupa. Klapa na całego nikt nie kupił naszego produktu prócz ciebie. Tydzień po tym wypuszczasz na rynek swoje dzieło i już jest na top 10. Jak żeś to zrobił?
P - Ano... Wiecie.... Nim zabierzecie się za robienie gier, radzę nauczyć się czegoś więcej niż funkcji "kopiuj-wklej"


Zachęcam dodawania własnych pomysłów :)

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Dowcipy o Painkillerze
Post: 31 mar 2010, 15:41 
Offline
Pot
Pot
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2010, 12:57
Posty: 131
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Ja mam bardziej związany z samą grą, a nie z produkcją.

Spotykają się Nekrogigant i monstrum z bagien podczas gdy Daniel Garner robi właśnie rozpierduchę w katedrze. Wywiązał się między nimi taki oto dialog:
Monstrum z bagien: Hej, słyszałem że ten Garnier wybił ci już prawie wszystkich żołnierzy, uważaj bo niedługo stanie z tobą twarzą w twarz, a takiego przeciwnika nie można lekceważyć.
Nekrogigant: Spoko, postanowiłem załatwić go jego własną bronią.
Monstrum z bagien: Tak? A to niby jaką?
Nekrogigant: Wpisałem se czita na god mode.

Pisałem ten kawał pod natchnieniem, nie zawracając sobie głowy nad szczegółami, mam nadzieję że kawał się spodoba (odwzorowuje mnie w przeszłości, ciągle używałem kodów).

_________________
I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Dowcipy o Painkillerze
Post: 20 lip 2010, 20:17 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2010, 12:25
Posty: 262
To teraz moja kolej :

Spotykają się Astaroth z Ramielem , po czym zaczęli sie kłócić

Ramiel: Astaroth musimy się śpieszyć bo Bill już z katedry wychodzi musisz wpakować się do Bossa Psa i go później wystraszyć , potem ja go nawiedze w mieście wyłażąc z panzerpająka
Astaroth: nie , ja wole panzerpająka ponieważ skrzydła będą lepiej wkładały mi się w odwłoki
Ramiel: Nie pierd...l , ja też mam skrzydła , jestem mniejszy , w psie jest więcej mięsa do żarcia , i również śmierdzi równie mocno jak ty , więc nie nabierze wątpliwośći  :rotfl:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane