Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Kooperacja w Painkiller - da się?
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=10&t=967
Strona 1 z 1

Autor:  Młody Halucynek [ 20 paź 2012, 20:36 ]
Tytuł:  Kooperacja w Painkiller - da się?

Witam.
Czy istnieje może możliwość gry w trybie kooperacji? Najlepiej w pierwszą część Painkiller'a - mam ją na płycie.
Z góry dzięki za informacje.

Autor:  Ye-back [ 21 paź 2012, 7:24 ]
Tytuł:  Re: Kooperacja w Painkiller - da się?

Coś tam Rosjanie kiedyś modzili, bazując na Resurrection, ale nie wiem jaki jest progres. Link do tematu PAINKILLER: Cooperation.

Autor:  Paindemonium [ 21 paź 2012, 9:44 ]
Tytuł:  Re: Kooperacja w Painkiller - da się?

Oficjalnie nie ma czegoś takiego dla starego PK jak cooperacja, Resurrection tylko wprowadzał "pseudocooperacje" w dodatku baaardzo zbugowaną i niedopracowaną. Było to po prostu wrzucenie map z singla wraz z potworami do modułu sieciowego, przez co grając normalnego deathmacha mogłeś jednocześnie z kimś postrzelać do potworów na mapie. Ani to coop, ani multi. Po prostu wielka tragedia. Do dziś zastanawiam się czemu nie poszedłem do sądu z tym pudełkiem Polskiej edycji gdzie pisało np: że jest coop, a go nie ma, 6 nowych broni, a jest 1, 6 nowych potworów, a są 3. To podlegało pod oszustwo -_-. Tego czasu Jowood pokazało pazurki i jedyna szansa na prawdziwego coopa jest w Painkiller: Hell & Damnation, który wyhdzie za 10 dni... niestety nadal nie wiadomo czy i w Polsce.

Coop to chyba najbardziej oczekiwana opcja do Painkillera od lat.

Autor:  Młody Halucynek [ 21 paź 2012, 12:52 ]
Tytuł:  Re: Kooperacja w Painkiller - da się?

Paindemonium pisze:
Tego czasu Jowood pokazało pazurki i jedyna szansa na prawdziwego coopa jest w Painkiller: Hell & Damnation, który wyhdzie za 10 dni... niestety nadal nie wiadomo czy i w Polsce.

Dlaczego "nie wiadomo czy i w Polsce"? Przecież grę tworzy polskie studio The Farm 51 (dawne People Can Fly), a będzie ona dostępna poprzez Steam. http://store.steampowered.com/agecheck/app/214870/
Dzięki za odpowiedzi. Pozostaje czekać... :)

Autor:  Paindemonium [ 21 paź 2012, 15:28 ]
Tytuł:  Re: Kooperacja w Painkiller - da się?

Kończąc offtop, PKHD nie ma nadal daty wydania w Polsce (mimo że premiera światowa już za 10 dni), nie znamy ani wydawcy, ani ceny, ani jak będzie wyglądać Polska wersja. Jedyne co wiemy to, to że jest w pełni spolonizowana. Przy innych produkcjach takie sklepy jak muve czy gram.pl wystawiły by dawno pre-order, ale i tego nie ma. Niestety sprawia to że zaczynamy myśleć iż ekipa ze starego Jowooda, chce zaoszczędzić na naszym rynku i wydać grę jedynie przed dystrybucję cyfrową przez steama, jednocześnie sobie zarobić, bo wtedy my musimy dostosować ceny do cen zachodnioeuropejskich, a jak wiecie gry u nas zazwyczaj są tańsze. Pierwsza część PK z prawdziwym coopem i najprawdopodobniej powtórzy się zonk wydawniczy jak za czasów Overdose, gdzie czekaliśmy na polskie wydanie gry pół roku dłużej.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/