Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Painkiller: HD nie dla Niemców? (Data premiery)
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=1&t=962
Strona 1 z 1

Autor:  Paindemonium [ 04 paź 2012, 10:26 ]
Tytuł:  Painkiller: HD nie dla Niemców? (Data premiery)

Oczekując na premierę Painkiller: Hell & Damnation, która ostatecznie ma mieć miejsce 31 października, nadal nie znamy żadnych informacji, kto wyda grę w naszym kraju i za ile. Nasi zachodni sąsiedzi już wiedzą, co ich czeka. Nie jest to jednak informacja, jaką by chcieli usłyszeć.

Jak serwis http://www.escapistmagazine.com informuje, gra ta nie zostanie wydana w Niemczech ze względu na zbyt dużą brutalność (sik!). Jest to dramatyczna wiadomość zwłaszcza dla wielu graczy z tego kraju, którzy nie tyle są wielkimi fanami serii, ale wyróżniali się znakomitymi osiągnięciami w rozgrywkach sieciowych tejże gry. Możemy tylko współczuć naszym zachodnim kolegom takiego werdyktu. Sami jednak nie mamy podstaw się ani cieszyć, ani smucić, gdyż u nas wydanie gry nadal jest wielką niewiadomą i liczymy ze szybko Nordic Games da informację, kto wyda grę i po jakiej cenie w Polsce. Mamy jeszcze miesiąc do premiery. Poczekamy, zobaczymy.

EDIT: Na gram.pl opublikowano pierwsze zdjęcie przedstawiające zawartość Edycji Kolekcjonerskiej. Jest ona uboższa niż ta, przedstawiana kilkanaście dni temu w newsie. Czyżby figurka demona to był blef, czy może jest to jedynie dodatek do edycji uwzględniony przez danego wydawcę. Aktualnie ta wersja Edycji Kolekcjonerskiej głowy nie urywa (można uznać ją za rynkowy standard) ale nie oznacza że jest słaba. Czekamy dalej na informacje względem polskiej edycji.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/