Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:04

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 25 wrz 2012, 12:55 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Painkiller: Hell & Damnation jednak doczeka się pełnej polskiej wersji językowej! Można było w to trochę wątpić ze względu na opis gry na Steamie gdzie wyraźnie mamy opisane lokalizacje gry. Na liście "Języki" (po prawej stronie) nie ma wzmianki o jakiejkolwiek lokalizacji gry na rodzimy język. Na szczęście dzięki Gram.pl wiemy, że takowa polska wersja jest przygotowywana.

Polska wersja gry ma być przynajmniej na poziomie Painkiller: Resurrection, pierwszej z serii w pełni spolonizowanej grze i zarazem najgorszej odsłony całej sagi. Na szczęście tym razem za robotę wzięło się doskonałe studio znane z gry Necrovision, co tylko potwierdza fakt, że nie mamy się, co martwić, o jakość wykonania gry jak i jej polonizacji. A rzecz jasna polonizacja ma być pełna, napisy i dubbing (chyba, że jak w Stalkerze dadzą lektora :)).

Pozostaje nadal jedno nurtujące polskich fanów pytanie. Kto wyda grę w Polsce i za ile? Czy cena będzie adekwatna do zawartości produktu, czy znów dostaniemy coś na wzór wspominanego Painkiller: ResurrectionChodzi tu o absurdalną wysoką cenę względem zawartości. Musimy poczekać na na oficjalne informacje dotyczące tej kwestii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 25 wrz 2012, 19:17 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012, 7:32
Posty: 25
Paindemonium pisze:
Painkiller: Hell & Damnation jednak doczeka się pełnej polskiej wersji językowej! Można było w to trochę wątpić ze względu na opis gry na Steamie gdzie wyraźnie mamy opisane lokalizacje gry. Na liście "Języki" (po prawej stronie) nie ma wzmianki o jakiejkolwiek lokalizacji gry na rodzimy język. Na szczęście dzięki Gram.pl wiemy, że takowa polska wersja jest przygotowywana.

Polska wersja gry ma być przynajmniej na poziomie Painkiller: Resurrection, pierwszej z serii w pełni spolonizowanej grze i zarazem najgorszej odsłony całej sagi. Na szczęście tym razem za robotę wzięło się doskonałe studio znane z gry Necrovision, co tylko potwierdza fakt, że nie mamy się, co martwić, o jakość wykonania gry jak i jej polonizacji. A rzecz jasna polonizacja ma być pełna, napisy i dubbing (chyba, że jak w Stalkerze dadzą lektora :)).

Pozostaje nadal jedno nurtujące polskich fanów pytanie. Kto wyda grę w Polsce i za ile? Czy cena będzie adekwatna do zawartości produktu, czy znów dostaniemy coś na wzór wspominanego Painkiller: ResurrectionChodzi tu o absurdalną wysoką cenę względem zawartości. Musimy poczekać na na oficjalne informacje dotyczące tej kwestii.


Tak dla uściślenia - dzięki za dobre słowo, ale my z polonizacją nie mamy za wiele wspólnego. Dostarczyliśmy teksty, ale nawet ich tłumaczenie na PL robiła firma zajmująca się całą resztą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 25 wrz 2012, 19:33 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Spoko ale liczę że nie daliście tego pierwszej lepszej firmie :) Mnie dubbing w Resurrection pozytywnie zaskoczył, bo aktorzy brzmieli lepiej niż w wersji angielskiej, mimo że gra była syfem jakich mało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 25 wrz 2012, 19:45 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012, 7:32
Posty: 25
Paindemonium pisze:
Spoko ale liczę że nie daliście tego pierwszej lepszej firmie :) Mnie dubbing w Resurrection pozytywnie zaskoczył, bo aktorzy brzmieli lepiej niż w wersji angielskiej, mimo że gra była syfem jakich mało.


My tego nie daliśmy nikomu, jest jeden kumaty zawodnik w Nordikach, który się tym zajmował, ja nawet nie wiem gdzie voiceovery były nagrywane :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 25 wrz 2012, 19:47 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Sadocommando pisze:
Paindemonium pisze:
Spoko ale liczę że nie daliście tego pierwszej lepszej firmie :) Mnie dubbing w Resurrection pozytywnie zaskoczył, bo aktorzy brzmieli lepiej niż w wersji angielskiej, mimo że gra była syfem jakich mało.


My tego nie daliśmy nikomu, jest jeden kumaty zawodnik w Nordikach, który się tym zajmował, ja nawet nie wiem gdzie voiceovery były nagrywane :)


Zaczynam się bać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 26 wrz 2012, 11:23 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012, 7:32
Posty: 25
Paindemonium pisze:

Zaczynam się bać :)


Ale je słyszałem - nie są złe, na pewno nie wypadają gorzej od innych polskich lokalizacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 26 wrz 2012, 12:01 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Sadocommando pisze:
Paindemonium pisze:

Zaczynam się bać :)


Ale je słyszałem - nie są złe, na pewno nie wypadają gorzej od innych polskich lokalizacji.



Trzymam za słowo. Mnie jedynie co w Resurrection się podobało to polski dubbing :). Sorka że w newsach od czasu do czasu raczę czasem przedstawić w skrócie to co myślę, ale kilkanaście postów wcześniej w ten sposób też chwaliłem niektóre ruchy NG w celu poprawy marki PK. Pogłos się podnosi gdy piszę coś w stylu "Miejmy nadzieję ze nie będzie to tak jak wcześniej" a cisza pełna gdy "W końcu NG robi coś jak należy i trzymamy za nich kciuki". Egg już mi paranoicznie się o to upomina jakbym nie wiedział co piszę. Jowood/NG zaskarbiło sobie w ciągu kilku lat dużą niechęć wśród fanów PK i gothica, więc powinniście zrozumieć naszą ograniczoną ufność a właściciel marki musi najpierw pokazać że rzeczywiście zmienił się na lepsze. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 26 wrz 2012, 15:31 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012, 7:32
Posty: 25
Właściciel marki się nie zmienił, tylko został zmieniony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: HD jednak w pełni po Polsku?
Post: 26 wrz 2012, 15:45 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Sadocommando pisze:
Właściciel marki się nie zmienił, tylko został zmieniony.


Osoby zajmujące się marką PK zostały w większości te same i to jest punkt, który sprawia że mamy ograniczoną ufność do NG.

Tematu nie ma co dalej wałkować. Czekamy na polskiego wydawcę i cenę i oby nie stało się tak jak z Overdose że na Polską premierę czekaliśmy o kilka miechów dłużej dostajac na starcie grę w Top Seler :P.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane