Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:53

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Painkiller: Hell & Damnation beta - update
Post: 05 wrz 2012, 19:01 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Zamknięta beta Painkiller: Hell & Damnation otrzymała właśnie 900 megowy update zawierający większość sugerowanych przez graczy poprawek. Możemy zaobserwować także zmianę animacji wczytującej mapy czy też odblokowane opcje ustawień klawiszy. Największym kąskiem dla testerów jest dodanie kolejnej mapy do singleplayera. Jest to znane wszystkim Trainstation a wraz z ową mapą dostajemy do dyspozycji wszystkie pozostałe pukawki znane z pierwszego odsłony gry (poza dwoma z pierwszego dodatku).

Aktualnie mapa wygląda rewelacyjnie, sporo detali i szczegółów a nawet możemy oglądać doskonałe jak na ten silnik efekty wody czy od lśniącej marmurowej podłogi. Jak wiadomo, potwory dostały mały lifting, ale nie tylko one. Stare, znane nam giwery też zostały podrasowane. Widać to przede wszystkim na minigunie czy także na painkillerze, który o dziwo daje jeszcze więcej radości niż jego starsza wersja. W tle usłyszymy także całkiem nowy utwór bitewny. Rzecz jasna beta nadal nie jest idealna i mamy do czynienia z kilkoma babolami czy niezbyt ciekawymi efektami wybuchów. Mnie osobiście zdziwiły tytanowe, szklane butelki nie do strącenia z lady.

Ci, co w betę pograć nie mogą, mają możliwość pobrania i obejrzenia małej paczki screenów wykonanych prze zemnie. Możecie ją pobrać z naszego serwera.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation beta - update
Post: 06 wrz 2012, 19:14 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
No i właśnie się tego obawiałem że ktoś się dobierze do tej broni (painkiller), nowoczesność itd ale dodanie tych blaszek oszpeciło moją ulubioną broń. Dodanie detalu a przez to bardziej wyeksponowanie broni ok ale to co zobaczyłem zbladłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation beta - update
Post: 06 wrz 2012, 19:41 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
mandragora pisze:
No i właśnie się tego obawiałem że ktoś się dobierze do tej broni (painkiller), nowoczesność itd ale dodanie tych blaszek oszpeciło moją ulubioną broń. Dodanie detalu a przez to bardziej wyeksponowanie broni ok ale to co zobaczyłem zbladłem.


Mnie nowy Painkiller się podoba, te blaszki dają stylu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane