Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Painkiller: Hell & Damnation Beta - pierwsze opinie!
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=1&t=926
Strona 1 z 1

Autor:  Paindemonium [ 10 sie 2012, 11:08 ]
Tytuł:  Painkiller: Hell & Damnation Beta - pierwsze opinie!

Beta ciągle się toczy a wielu, którzy nie dali radę do niej się dostać czeka na jakieś poważniejsze, pierwsze opinie. Grasz24.pl, nasz partner medialny opublikował pierwszy materiał filmowy na gorąco przedstawiający opinię Neoxsa, jednego z wyjadaczy starego dobrego Painkillera. Przedstawia w nim głównie swoje zaskoczenie, iż Painkiller: Hell and Damnation - Beta version, jest tak dobrze przygotowana a spodziewał się, co najmniej klapy niczym poprzednie odsłony serii. Jeżeli tego Pana znanego z surowego oceniania gier, zwykła, okrojona wersja beta tak poruszyła, możemy spodziewać się nie lada gradki dla fanów starych, dobrych, oldschoolowych FPSów. Dla informacji wspomnę też, iż na Grasz24.pl jest szansa zgarnięcia jednego z pięciu kluczy do zamkniętej bety.

My także nie pozostajemy dłużni. Na łamach naszego serwisu zamieszczamy, nieco dłuższą i dokładniejszą opinię z bety, mojego autorstwa. Polecam posłuchać wypowiedzi kolegi z
Grasz24.pl, jak i naszej opinii na temat, w końcu porządnego następcy pierwszego Bólobójcy. Artykuł zamieszczony jest na TEJ stronie.


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/