Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:03

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 03 sie 2012, 9:43 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Na You Tube ukazał się pierwszy filmik pokazujący gameplay z gry Painkiller: Hell and Damnation - Beta version. To było nieuniknione. Wydawcy zastrzegali sobie by nie publikować żadnych materiałów z bety, jednak jak mogli tego dopilnować rozdając losowym graczom klucze na portalach społecznościowych. Ostatecznie ci co klucza nie dostali mogą zobaczyć pierwszy gameplay. A i przy okazji na PKzone można zobaczyć kilka dodatkowych screenów z bety.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 03 sie 2012, 11:49 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
- kościaki ok
- puszki z nabojami(te zielone) nie
- graficznie ok
- dusze (za małe i graficznie nie powalają)
- necrogigant ok
- nowa pukawka (działanie jak najbardziej ale wygląd nooo nie za bardzo) hmmmmmmm
- mini kościaki ok
- za dużo "juchy" zaraz po trafieniu kołkownicą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 03 sie 2012, 14:08 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Ja też sądzę że z ta krwią jest coś nie tak no i na podłożu mało co pozostawia. Robię dłuższą listę moich spostrzeżeń ale na forum Nordic games ni ch...a nie mogę nic napisać, czekać mam na akceptacje moda a drugie konto zablokowane... i o 2 lat nic z tym nie zrobili -_-.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 03 sie 2012, 14:50 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
- trzymanie kołkownicy jakby jej koniec zaraz miał się czepiać celownika
- strzelba ma nówkę lakier czy co ?, lepsza wersja byłaby gdyby ją zakurzyli a nie gdyby ją polakierowali
- efekt respownu przeciwików, rycerzy z mieczami (nie podoba mi się)
- efekt rozbijania po zamrożeniu w zbliżeniu wygląda (podczas rozbijania widać te kryształki lodu które wyglądają jak skała a nie lód) jakby to była gra minionej epoki ( z daleka ok ale z bliska raźi)
- ciągle to samo ustawienia kołka w kołkownicy
- ładne MENU


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 04 sie 2012, 16:13 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Przykro mi to mówić ale wrzesień odpada jako data premiery... Coraz częściej chodzą pogłoski o początku albo pierwszej połowie 2013 roku... módlcie się żeby koniec świata nie był w moje urodziny czyli 21 grudnia 2012 jak Majowie przepowiedzieli :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 04 sie 2012, 17:45 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
może to i dobrze, będzie czas na wysłuchanie opinii i wprowadzenie zmian i mam nadzieję że przynajmniej to forum ktoś odwiedza z devów albo oglądał filmik na yt. Do tego czasu powinienem zaopatrzyć się w lepszego kompa. Na filmie widac doczytywanie tekstur co jest rozpoznawalne do tego silnika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 04 sie 2012, 18:25 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
No właśnie to doczytywanie się tekstur jest totalnie lipne. A co do forum to pod nikiem Sadocommando, odwiedza nas tu Wojciech Pazdur. Nie mniej swoje opinie trzeba kierować do działu forum o PKHD na forum Nordic Games. Ja akurat mam tam problem i mam wrażenie że mi chcą zamknąć usta. 3 konta o podobnym niku "Paindemonium" założyłem i każde po kolei było blokowane informacją że mój post musi moderator rozpatrzyć i zatwierdzić, i zatwierdzenia nie ma. Udawało mi się napisac jeden post i po minucie potem już nie mogłem, bo taki komunikat dostawałem. Dla odmiany dziś założyłem trefne konto pod całkiem inną nazwą... i na tym koncie mam pełen dostęp. Oznacza to że nie automat mnie blokował a osoba trzecia, sugerując się nazwą użytkownika. Mam nadzieje że to się wyjaśni bo po pierwsze, śmierdzi tu nie fair zachowaniem, a po drugie mam listę sugestii zmian z bety i błędów, którymi bym chciał się podzielić na tym forum... w końcu jestem betatesterem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 04 sie 2012, 21:54 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
Ktoś mógł narobić kwasu pod tym nickiem. Ja sie nie dziwię bo u mnie podczas robienia mapy do PK odezwali się ludzie z PCF że elementy moga pochodzić z wykradzionej wersji painkillera a ja tylko robiłem sobie mapkę i niczego nie kradłem (odskocznia od tematu). Kładź im wszystko na ławę może naprawią i nie będzie babola


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 05 sie 2012, 8:45 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2012, 20:05
Posty: 28
Lokalizacja: Kraków
Nawet nieźle jak na wersję beta.Tylko,że z tą premierą to nieco przesadzili


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 05 sie 2012, 11:20 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
mandragora pisze:
Ktoś mógł narobić kwasu pod tym nickiem. Ja sie nie dziwię bo u mnie podczas robienia mapy do PK odezwali się ludzie z PCF że elementy moga pochodzić z wykradzionej wersji painkillera a ja tylko robiłem sobie mapkę i niczego nie kradłem (odskocznia od tematu). Kładź im wszystko na ławę może naprawią i nie będzie babola



Niestety ani maila od administracji nie dostałem mimo ze pisałem ani Reinhard na ten temat się nie odezwał. Nikt pod tym nikiem kwasu nie robił, tylko ja. Najprawdopodobniej nie chcą bym się wypowiadał na oficjalnym forum... nie lubią krytyki, tyle że w innym celu zakładałem tam konto. No du..a z raportowania bugów z bety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 05 sie 2012, 11:42 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012, 7:32
Posty: 25
Gwoli wyjaśnienia. Ja oczywiście czytam posty i z tego forum (a w ogóle czytałem dawno temu jak jeszcze nie byłem zarejestrowany i jak miałem gdzieś fora JoWooda i Nordików).
Możecie wklejać swoje uwagi tutaj, ale warto skonfrontować je z tym co piszą inni z reszty świata, dlatego IMO forum Nordików lepiej się do tego nadaje. Ja nie zawsze będę miał czas odpisywać na bieżąco, ale co napiszecie to nie zginie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 06 sie 2012, 4:50 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
NA yt pojawiły się kolejne filmy z bety . Sam movement jest dobry ale do nowej broni nadal nie jestem przekonany. Gdybym może sobie pograł to co innego a tak trzeba się obejść smakiem. Co nie zmienia faktu że i tak ta edycja będzie sobie stała u mnie w kolekcji.
- dzwięk wypuszczania granatu nie
- nowy tryb ala horda jak najbardziej

http://www.youtube.com/watch?v=WMvv1kFQfEg i http://www.youtube.com/watch?v=jgZIBe_PiUs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 06 sie 2012, 10:15 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Który z was widział trzeci tryb Soulcatchera? :) Do konca nie wiem jak on działa ale kiedy po jakimś czasie używania i wsysania dusz, mogę zrobić taki sam trik przyciskami myszy jak w Painkillerze i zamiast ostrza leci w stronę przeciwnika zmielona dusza. Na tych przeciwników na których trafi, zostają pokryci ektoplazmą świecącą niczym krew Predatora i przez pewien czas stają się naszymi sprzymierzeńcami i zabijają pozostałe potwory. Panie Wojtku! Czyżby nawiązanie do necrovision i rękawicy necromanty? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 06 sie 2012, 11:44 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012, 7:32
Posty: 25
Tryb combo odpalamy trzymając RMB i wciskając LMB. Ale trzeba mieć zaświecone wszystkie oczka w czaszkach (czyli 6 dusz wessać).

To nie tyle nawiązanie do Necro, co nasz pomysł jak zrobić to jeszcze raz i lepiej :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 06 sie 2012, 12:43 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Git. Bo wiedziałem że muszę zassać dusze ale nie wiedziałem ile. Spoko rzecz. :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane