Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:38

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 07 sie 2012, 9:55 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
efekt rozwalenia kościaków(pył po ich rozbiciu)jest naprawdę ładny i chyba wygląda że krew coś jest poprawiona. Oglądałem jakiś gameplay z opery


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 07 sie 2012, 10:25 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
mandragora pisze:
efekt rozwalenia kościaków(pył po ich rozbiciu)jest naprawdę ładny i chyba wygląda że krew coś jest poprawiona. Oglądałem jakiś gameplay z opery


Wojciech mówił ze krew zostanie zmieniona. Na gameplayu tego nie widać ale podczas gry jest ona stosunkowo archaiczna. Sposób pojawiania się jej przypomina coś w rodzaju chmurki wymieszanej z lepszymi detalami krwi ale np nie widać jej na podłożu, oprócz kilku miejsc, a jak ją widać to wygląda jak roztopiony wosk. w PK 1 krew wyglądała jakby lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 07 sie 2012, 15:05 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
Ja chciałem się dowiedzieć czy gra będzie wydana wyłącznie na steam czy wersje pudełkowe a jeśli pudełkowe to będą wymagały steam. Ostatnio źle się dzieje z steam ponieważ nowa wersja umowy mówi że gra jest wypożyczana a nie sprzedawana a oni mogą zrobić co im się podoba a prawo nie jest po naszej stronie bo dotyczy sprzedanego produktu a nie wypożyczanego. Proszę tylko o możliwość kupna wersji pudełkowej ale tak bym nie musiał jej rejestrować na steam, wtedy kupno pudełka mija się z celem. Wydaje mi się że stare dobre czasy mijają a twoje kolekcje może wymazać każdy jak podpadniesz. Chciwość ludzie nie zna granic(steam/origin).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 07 sie 2012, 17:50 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Też nie podoba mi się to co steam robi... kupione gry teraz są subkrybowane? Znaczy wypożyczone? Znaczy że za rok może jeszcze muszę na nie dopłacić? Albo Steam zrobi zmianę albo dołączę się do petycji by PK HD nie był podłączony do steama. Aktualnie PK HD ma być podłączony do steama bo mimo wszystko Steam jest najlepszą platformą do gier i ma dobre serwery. Ale ostatni werdykt UE o produkcie cyfrowym zamiast poprawić sytuację, jeszcze bardziej ją z....ała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Painkiller: Hell & Damnation - Beta gameplay
Post: 07 sie 2012, 18:14 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza

Rejestracja: 15 cze 2012, 9:16
Posty: 21
może dadzą opcję kupienia na gog.com Mimo iż steam daje automatyczne aktualizacje i cały czas nie ma problemu z multi bo wiadomo ale ostatnie posunięcia są passe. Nie jestem hamburgerem bym co nieco nie wiedział.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane