Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:24

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 03 lut 2010, 20:38 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
W końcu doszliśmy do tego ważnego momentu, jakim jest zwieńczenie pracy nad najnowszym fragmovie z Painkillera. Był na początku niewielki szum w sprawie angażu, kilkanaście newsów temu, z powodu jego braku prace stanęły do czasu, gdy Ye-Back zaczął wysyłać mi nagrania z perspektywy widza wielu dobrych graczy. Szybko postanowiłem zrobić nowy fragmovie, lecz z czasem, gdy materiał nabierał rumieńców, stwierdziłem, iż będzie to sequel znanej mojej produkcji Pain Paradise.

Film trwa ponad dziesięć i pół minuty a fragi zostały dość gęsto wplecione w skomplikowaną plątaninę wielu efektów wizualnych. Tak jak w newsie z trailerem zapowiadałem, są zmiany i to duże. Jako iż wielu narzekało nadpłynność materiałów, postanowiono, iż fragi będą nagrywane na żywca (specjalnie do tych wymogów dokupiłem nawet 500 giga wolnego miejsca by wspomóc Ye-Backę podczas nagrywania). Niestety tutaj też są wady w formie widocznego, huda i braku widocznych giwer, Alę sądzę, że nadrobię to kolejną zmianą. Otóż tym razem jest to fragmovie na dość sporą skalę, jeżeli chodzi o wizualne efekty, które zgrywają się idealnie z muzyką w tle a zarazem nie niszczą, jakości obserwowania naprawdę znakomitych fragów takich graczy jak AndySys, sK1p, czy też innych przyłapanych na dokonywanym morderstwie z premedytacją, wśród nas także nagrywających. Jeśli chodzi o sam klimat, starałem się wprowadzić troszkę podobny aczkolwiek nieco bardziej rozbudowany, sprawiający na początku atmosferę spokoju przeplatanego niepokojem, czyli chaosem. Jeśli chodzi o grafikę znów z pomocą przybył nam BARMAN2005, który postarał się o wspaniale wykonane logo oraz zarysy krążka wraz z opakowaniem. W formie bonusu dorzucił jeszcze tapetę w różnych rozdzielczościach.

Po dość ciężkiej pracy montażowej trwającej ze 3 miesiące z przerwami na sesję i naukę studencką, mam zaszczyt zaprezentować wam Pain Paradise II: The awakening of the pain. Tak samo do oglądania tych filmów polecam pobrać K-Lite Codec Pack, ze względu na format, który był najodpowiedniejszy do zachowania, jakości względem wagi pliku.  Film można pobrać w trzech wersjach jakości. Tym razem i na youtube.com można obejrzeć film w wersji HD, ale także zachęcam do pobierania paczuszek z poniższych linków:
Życzę miłego oglądania.


_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Ostatnio zmieniony 03 lut 2010, 20:54 przez Paindemonium, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 03 lut 2010, 22:24 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Piątak i dzięki za wykorzystanie kilku moich fragów :)
good job.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 03 lut 2010, 22:31 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2007, 18:21
Posty: 205
Burn in Hell lepsze jest niż to, jak dla mnie ;]

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 04 lut 2010, 7:15 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
Bardzo fajnie skrecony fm, widac naklad pracy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 04 lut 2010, 11:01 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2010, 18:01
Posty: 33
Lokalizacja: Piekło
Fragmovie spoko, fajne intro. Pisząc o zgraniu myślałem że chodzi o coś w stylu Annihilation do quake 3 gdzie fragi są zgrane z muzyka. Jeśli chodzi o te efekty to w niektorych momentach wydają mi się niepotrzebne, chodzi mi dokładnie o motywy ze zmianami koloru ekranu na czerwony, w paru momentach drażni :) Nie mniej dobra robota, fajne fragi i dobrze się ogląda. Widać też że się troche nad tym nasiedziałeś, gratz :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 07 lut 2010, 13:06 
Offline
Zagubiona dusza
Zagubiona dusza
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2008, 10:33
Posty: 6
monotonia........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 23 lut 2010, 14:48 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Czyli wracam do DOW tam mimo że mniej poświęcam czasu moim pracom są bardziej doceniane. A skoro Yans twierdzi że monotonne a sam jest jednym z głównych fragmakerów w grze to gratuluje... Więcej fragmovie z PK z pod mojej ręki nie zobaczycie, szkoda mi czasu i potu by potem kilka osób obejrzało i pluło się że monotonia itp. Tyle pracy na nic.

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Pain Paradise II: The awakening of the pain
Post: 23 lut 2010, 18:37 
Offline
Mniejszy demon
Mniejszy demon
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2008, 14:04
Posty: 251
Jasne, można zauważać, że nie podoba się, że monotonia, ale można też w drugą strone, spójrz ile ludzi jest zachwyconych Twoim dziełem. Czy to znaczy że ludziom się ogólnie nie podoba? albo ze sie podoba? ani to  i ani to, ale warto zuwazac to co jest mile, (np. Bardzo fajnie skrecony fm, widac naklad pracy.)  Nigdy nie sprostasz wymaganiom kazdego, a co do jansa to osobny temat.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane