Painkiler - top PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:53

Strefa czasowa UTC




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Recenzja Resurrection w CDA
Post: 22 gru 2009, 12:17 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02
Posty: 1036
Lokalizacja: Kielce
Święta i nowy rok już tuż, tuż... Czekaliśmy na prezent w formie najnowszego dodatku do Painkillera i się doczekaliśmy, szkoda tylko, że zapakowany w papierek po starym cukierku a po rozwinięciu, to nie jest czekolada a raczej... Sądzę, że moja recenzja jakiś czas temu ukazała obliczę najnowszego "Zmartwychwstania" przełomowej strzelanki FPS, ale to recenzja chyba najważniejszej dla polskiego gracza, czasopisma CD-Action recenzja danego produktu powinna być brana priorytetowo.



W styczniowym numerze 173 (na 2010 rok rzecz jasna) Painkiller: Resurrection doczekał się recenzji, szkoda tylko, że chyba sama recenzja trafiła na najgorszą możliwą dla gry stronę tego czasopisma. Zresztą ja to dawno przewidziałem, mimo że ocenę gry w mojej recenzji, jako fan lekko zawyżyłem. Redakcja czasopisma wystawiła najgorszą ocenę tej gry w polskich recenzjach, jaką widziałem.2+/10, co klasyfikuję tę grę na wystawienie jej na słynną stronę, Kaszanka Zone, czyli najgorszej gry miesiąca.


Za dużo się nie rozpisali, nie było, o czym.  Dla redakcji czasopisma HomeGrown dobiło ten tytuł całkowicie. Painkiller: Resurrection w recenzji jest opisywany, jako nędzny domowej roboty, mod, brzydkie mapy, stara grafika i masa błędów z brakiem coopa i reszty obiecywanych nam rzeczy, które się nie pojawiły. Nie ma, co cytować, w końcu to Kaszanka Zone, co jednogłośnie świadczy o nędzy wykonania tego produktu. Jest to niewątpliwie najgorsza kontynuacja tej gry i najprawdopodobniej zwieńczająca jej życie.


Wszyscy pamiętacie jak źle przyjęliśmy przedostatni dodatek stworzony przez Czechów, mimo to Overdose dostał niezłą ocenę 6/10 a jeśli dobrze pamiętam, Battle out of Hell miał chyba siódemkę, co oznacza, iż tak źle przyjęty Overdose względem poprzednika nie był zły... Dopiero po zmartwychwstaniu możemy rzucać pierwsze kamienie.

Zostaje nam tylko jedno... Zapowiadany mega patch, który ma poprawić wszystkie błędy, dodać nowe bronie, mapy, poprawić multiplayer i coopa. Kiedy się doczekamy? Na pewno nie w tym roku.

A jeśli już mowa to w imieniu załogi Painkiller.ugu.pl pragnę złożyć wszystkim życzenia świąteczne
oraz noworoczne, jako że tylko tyle dobrych nowin w tym newsie można zapodać :). Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2010!!!

Wasz Painkiller.ugu.pl Team

_________________
https://zgg.ujk.edu.pl/
https://www.researchgate.net/profile/Pawel_Przepiora


Ostatnio zmieniony 22 gru 2009, 14:40 przez Paindemonium, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Recenzja Resurrection w CDA
Post: 22 gru 2009, 21:04 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
W newsie wspomina się o patchu, sorry ale nie wierzę, że on doprowadzi grę do ładu, pewnie poprawi tylko pewne rzeczy, a w ogóle coraz więcej ludzi wątpi, że ten ujrzy światło dzienne, no ale nie bądźmy tacy czarnowidzący :]
W ogóle grę można określić w skrócie jednym słowem: MAŁO. Overdose nie było złe, było dobre, tylko INNE i to było szokiem, praktycznie żadnych specjalnych problemów, powtórzyły się rzeczy znane z PK, ale dano też dużo nowego, a w PKR dużo to obiecano :D dobra nie będę powtarzał...

Potwierdzam, że się podpisuję pod życzeniami świątecznymi zawartymi w newsie...

... no i pamiętajcie, że bez nas nie znajdziecie jedynej słusznej drogi :]

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 gru 2009, 21:32 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Odp: Recenzja Resurrection w CDA
Post: 23 gru 2009, 15:46 
Offline
Kr
Kr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2007, 18:51
Posty: 872
Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Skin by Lucas Kane