Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Jagacon - Painkiller i wiedźmy świetokrzyskie
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=1&t=1028
Strona 1 z 1

Autor:  Paindemonium [ 21 lip 2014, 17:59 ]
Tytuł:  Jagacon - Painkiller i wiedźmy świetokrzyskie

Już drugi raz w moim rodzimym mieście, Suchedniowie odbywa się w samym środku wakacji konwent fantastyki świętokrzyskiej zwany Jagacon. Jest to dość młoda, ale za to bardzo prężnie rozwijająca się lokalna impreza zrzeszająca setki fanów fantastyki, gier planszowych, karcianych a nawet komputerowych. Sama impreza też tematycznie kręci się wokół słynnych w Polsce legend o czarownicach z Łysej Góry, w regionie Świętokrzyskim. Nie jest to impreza wielka, lecz już sam fakt, że rok temu brało w niej udział ponad 200 osób a w tym roku zostanie przekroczona liczba 500, sugeruje, że rozwija się w tym miejscu nowa, coroczna atrakcja dla fanów nie tyle gier, ale i książek czy filmów. Atrakcji jest tak wiele, że nie sposób je wymienić wszystkie w jednym newsie. Konwent ma trwać przez trzy dni (1-3 sierpnia 2014).


Wśród atrakcji, jakie będą miały miejsce na konwencie znajdzie się też wątek dotyczący Painkillera. Prosto z Węgier przyjedzie Elena 'Hellen" Yashukova, która wraz z resztą ekipy Eggtootha brała udział przy pracy nad Painkiller: Redemption oraz Recurring Evil.
Wraz z Pawłem 'Paindemonium' Przepiórą (ze mną), poprowadzi o godzinie 13.00, 2 sierpnia rozmowy z zainteresowanymi na temat serii Painkiller, naszego zaangażowania w tę serie.


Elena znana była ze swojego rzemiosła, które pozwoliło przygotować nie jeden concept art do gry natomiast ja swoje 3 grosze dorzuciłem przy pracach graficznych, fabularnych, gameplayowych no i wideo. Konwent ten jest świetnym momentem by można było porozmawiać na temat waszych zainteresować dotyczącej tej serii gier, jak i naszych prac, które miały pewien wkład w kształtowanie się Painkillera. Od niechlubnych upadków aż po chwalebne zmartwychwstanie.

A poniżej, krótka zajawka dotycząca tego spotkania i odsyłam do strony Jagacon, gdzie możecie zobaczyć, jakie atrakcje was czekają. Znajdziecie też tam dokładne informacje gdzie impreza ma się odbyć i jakie wynoszą koszty udziału. Zapraszamy!


Autor:  Paindemonium [ 22 sie 2014, 17:37 ]
Tytuł:  Re: Jagacon - Painkiller i wiedźmy świetokrzyskieKrótki videoclip mojej produkcji z konwentu. Pozdro.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/