Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Stary Painkiller a działające serwery
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=1&t=1027
Strona 1 z 1

Autor:  Paindemonium [ 26 cze 2014, 17:43 ]
Tytuł:  Stary Painkiller a działające serwery

Wielu z was już zapewne doświadczyło faktu, iż Game Spy przestał istnieć a co za tym idzie multiplayer na wszelkich grach, które były przez niego obsługiwane w tym Painkiller. Najnowsza odsłona serii jest podpięta pod Steam, niestety nadal nie uporano się z problemem dość sporych lagów. Jest jednak szansa na przywrócenie serwerów na starym Painkillerze

Jak podaje znany wszystkim gracz AndySYS, prywatne serwery wciąż działają i można do nich podłączyć się poprzez wpisanie IP. Szczegóły znajdziecie na TEJ stronie. Najważniejsze jest jednak to, że jest sposób na przywrócenie listy serwerów w grze i co za tym idzie ułatwienie sobie sprawy z podłączeniem się do gry. Wystarczy pobrać plik znajdujący się pod TYM a następnie podmienić go z istniejącym w katalogu gdzie jest zainstalowana gra. Jest to dobra wiadomość, dzięki której multiplayer w grze ma jeszcze szansę przetrwać, przynajmniej dla starych wyjadaczy.

Autor:  <AS|MO> [ 26 cze 2014, 23:12 ]
Tytuł:  Re: Stary Painkiller a działające serwery

Co prawda parę serwerów pojawiło się a i owszem ale jest to serwer ateg killhouse na którym nikt nie grywał chyba nigdy. Oxid duel i oxid ffa serwer już nie istnieje ponieważ killua chan przestał bulić. Pozostał jedynie serwer X WAW DUEL SERW i w przyszłości prawdopodobnie pojawią sie jeszcze PLAYGROUND i KILLER PLAY.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/