Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

PCF zmienia nazwę na Epic Games Poland
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=1&t=1016
Strona 1 z 1

Autor:  Paindemonium [ 02 lis 2013, 16:45 ]
Tytuł:  PCF zmienia nazwę na Epic Games Poland

Trochę czasu minęło od czasu, gdy ojcowie Painkillera zostali wykupieni przez Epic Games. Jakiś czas po wydaniu na świat ich kolejnej wielkiej produkcji Bulletsorma, ze studia odeszła jedna z najbardziej znanych i charakterystycznych postaci Adrian Chmielarz. Kwestią czasu było tylko potwierdzenie tego, że People Can Fly nie będzie już takie samo. Legenda kończy się dzisiaj.

Oficjalnie Epic Games ogłosiło, że studio zmienia definitywnie nazwę na Epic Games Poland, co niby ma oznaczać globalny charakter tego studia. Każdy jednak wie, że to jest po prostu ostatecznie pochłonięcie i przetrawienie przez molocha małego studia, które zabłysnęło na świecie wydając znakomitego Painkillera, którego dalszy rozwój zawdzięczamy The Farm 51, składającego się po części z byłych pracowników PCF.

Wiadomo, że Epic Games Poland zająć się ma współtworzeniem nowego projektu opartego na Unreal Engine 4. Trzymamy kciuki i liczymy na kolejne świetne gry. Nie zmienia to faktu, że rozdział z People Can Fly został ostatecznie zamknięty.

Autor:  pa1ner [ 07 lis 2013, 13:49 ]
Tytuł:  Re: PCF zmienia nazwę na Epic Games Poland

Adrianie, spoczywaj w RIPie. [*]

Autor:  PKpeel [ 12 lis 2013, 20:55 ]
Tytuł:  Re: PCF zmienia nazwę na Epic Games Poland

Szkoda że PCF wykitowało.Zobaczymy co z tego wyjdzie

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/