Painkiller
http://forum.painkiller.ugu.pl/

Painkiller HD - Kolejne DLCki na święta
http://forum.painkiller.ugu.pl/viewtopic.php?f=1&t=1001
Strona 1 z 1

Autor:  Paindemonium [ 29 mar 2013, 14:54 ]
Tytuł:  Painkiller HD - Kolejne DLCki na święta

Twórcy Painkiller: Hell & Damnation dosłownie hurtowo wrzucają na rynek coraz to nowe DLCki. Dzisiaj, doczekaliśmy się chyba największego ze wszystkich dotychczas. Można właściwie mówić o dwóch z nich, darmowym i płatnym.


The Farm 51 postanowiło znowu zadrwic ze świat, tym razem wielkanocnych. Dostajemy na starcie nową, świąteczną mapę a właściwie przerobione bagna przy sierocińcu. Naszym zadaniem jest znaleźć wszystkie pisanki i nie dać się zabić przez inne pisanki i dyskretnie przebranego za zajączka, jegomościa z nożem.


Drugie DLC, jest nieco bardziej złożone. Zawiera trzy nowe mapy, kilku nowych przeciwników, i całkowicie nową broń! Kolejna giwera dołączona do naszej kolekcji to nic innego jak... morgensern (maczuga). Nowe lokacje to stary, dobry Leningrad, przerobiony na Stalingad z sporą dawką nowych elementów, oraz Area 51 (przeróbka oryginalnej bazy wojskowej z podstawki). Po sieci natomiast udostępniono nam najmniejszą mapę znaną nam z podstawki do rozgrywki wieloosobowej. Jest to Fragenstein. Łącznie dostajemy też 3 nowe osiągnięcia Steam do odblokowania i kilka nowych elementów otoczenia, które możemy wykorzystać przeciwko naszym wrogom. Owe DLC można już nabyć w sklepie Steamie i kosztuje niecałe 7 Euro. Tym razem za tę cenę warto się wyposażyć w ten dodatek!
Wesołych świat!


http://painkiller.ugu.pl/news/morgenstern.jpg

Autor:  PKpeel [ 31 mar 2013, 19:47 ]
Tytuł:  Re: Painkiller HD - Kolejne DLCki na święta

Tym razem się opłaca nabyć to cudo.Zakupem raczej nie będę rozczarowany :lol2:

Autor:  pa1ner [ 01 kwie 2013, 10:49 ]
Tytuł:  Re: Painkiller HD - Kolejne DLCki na święta

"<b>Steam</b>" Popraw.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/